Yılbaşı Baltık İkilisi Estonya & Letonya Turu Türk Hava Yolları ile 4...

İYİ SEÇİM!
 • Yılbaşı Baltık İkilisi Estonya & Letonya Turu Türk Hava Yolları ile 4 Gece TLL RIX:
 • Yılbaşı Baltık İkilisi Estonya & Letonya Turu Türk Hava Yolları ile 4 Gece TLL RIX:
 • Yılbaşı Baltık İkilisi Estonya & Letonya Turu Türk Hava Yolları ile 4 Gece TLL RIX:
 • Yılbaşı Baltık İkilisi Estonya & Letonya Turu Türk Hava Yolları ile 4 Gece TLL RIX:
 • Yılbaşı Baltık İkilisi Estonya & Letonya Turu Türk Hava Yolları ile 4 Gece TLL RIX:
 • Yılbaşı Baltık İkilisi Estonya & Letonya Turu Türk Hava Yolları ile 4 Gece TLL RIX:
 • Türk Hava Yolları ile
 • 4 Gece 5 Gün
 • 3* - 4* Oteller
 • Şehir Turları dahil
 • TLL - RIX

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
ISTANBUL  TALLINN 29 Aralık 2023 Cuma 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 06.30’ta buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK1421 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.15’te Tallinn’e uçuş. Yerel saat ile 11.50’te Tallinn’e iniş. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından aracımız ile panoramik Tallinn Şehir Turuna başlamak üzere hareket ediyoruz. En iyi korunmuş orta çağ şehirlerinden biri kabul edilen Tallinn turumuzda, UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’nde yer alan şehrin karakteristik özelliklerini taşıyan tarihi yapıları göreceğiz. Estonya bayrağının dalgalandığı Tall Hermann Kulesi, Toompea Kalesi, Alexander Nevsky Katedrali, Dome Kilisesi’ni, Toompea Tepesi, St. Nicholas Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasında otelimize transfer. Varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz, rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Viking Köyü Akşam Yemeği Turuna katılabilirler. Gecelememiz Tallinn’deki otelimizde. 

2.

Gün
TALLINN 30 Aralık 2023 Cumartesi 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Helsinki Turuna katılabilirler. Gecelememiz Tallinn’deki otelimizde.

3.

Gün
TALLINN  PARNU  RIGA 31 Aralık 2023 Pazar 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, Letonya’nın başkenti Riga’ya doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde Estonya’nın balıkçı kasabası olan Parnu’da mola vereceğiz. Estonya ve Letonya’nın yemyeşil ormanları içerisinde gerçekleşecek yolculuğumuzun ardından Riga’ya varış. Varışımızla beraber panoramik Riga Şehir Turuna başlıyoruz. 1201 yılında kurulan Riga turumuzda St. Peter's Kilisesi, Brotherhood of the Blackheads Evi, Dome Katedrali, Büyük ve Küçük Guildhalls, St. Jacob's Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli ve Art Nouveau stilinde yapılarıyla bezeli sokakları göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Turumuz sonrasında otelimize transfer. Varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam, dileyen misafirlerimiz rehberimizin önereceği ekstra Yılbaşı Programına katılabilirler. Gecelememiz Riga’daki otelimizde. 

4.

Gün
RIGA 01 Ocak 2024 Pazartesi 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz, rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Sigulda Turuna katılabilirler. Gecelememiz Riga’daki otelimizde. 

5.

Gün
RIGA  İSTANBUL 02 Ocak 2024 Salı 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberimiz tarafından düzenlenecek ekstra Jurmala Turuna katılabilirler. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde havalimanına doğru hareket ediyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK1776 sefer sayılı uçuşu ile saat 19.00’ta İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 23.15’te İstanbul Havalimanı’na iniş ve turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz. 

DAHİL OLANLAR:
 Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile IST-TLL/RIX-IST parkurunda gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı vergileri
 Belirtilen veya benzeri otellerde toplam 4 gece konaklama
 Programda belirtilen sabah kahvaltıları
 Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
 Panoramik Tallinn şehir turu
 Panoramik Riga şehir turu
 Panoramik Parnu turu
 Türkçe rehberlik hizmeti
 Mesleki sorumluluk sigortası (1618 sayılı yasa gereği düzenlenen mesleki sorumluluk sigortasıdır)


HARİÇ OLANLAR:
 Yurtdışı Çıkış Harcı (güncel 150 TL)
 Schengen vize ücreti (165 EUR)
 Dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve yemeklerdeki içecekler
 Ekstra Turlar
 Kişisel harcamalar
 Seyahat sağlık sigortası
 Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmiş tüm servisler
 Covid-19 ile ilgili testler ve sigortalar

Ekstra Turlar
→ Viking Köyü Akşam Yemeği Turu | 65 EUR Kişi Başı
→ Helsinki Turu | 125 EUR kişi başı
→ Sigulda Turu | 65 EUR kişi başı
→ Jurmala Turu | 60 EUR kişi başı


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tallinn (2 gece) 3* Tallink Express Hotel vb. // Riga (2 gece) 4* Riga Islande Hotel vb.

Uçuş Detayları

29 Aralık 2023 Türk Hava Yolları TK1421    IST-TLL    09.15  -  11.50

 02 Ocak 2024 Türk Hava Yolları TK1776    RIX-IST    19.00  -   23.15


• Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 30 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, operasyon departmanı aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

• Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.

• Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.

• Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.

• Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate hatalı hizmetlerinden, Acente’nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler. Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman ya da havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, JOJO Tatil’ın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check-in sitesi var ise, check-in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.

• JOJO Tatil; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

• 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında aynı odada kalan ve yaş grubuna uyan tek çocuk için geçerlidir. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından birisi veya ikiside olmadan tura katıldığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin tüm seyahat süresince kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

• Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından JOJO Tatil sorumlu tutulamaz.

• Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

• Tur – Alan – Tur Lideri – Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail olarak yapılacaktır.

• Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

• Bu tur programı için T.C. vatandaşlarına vize uygulaması bulunmaktadır.

Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Pasaport polisi geçerli vizesi olsa dahi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda tüm mali ve hukuki sorumluluk yolcuya aittir. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.

• Pasaport polisi Türkiye sınır kapılarından çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir. 6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı JOJO Tatil’ın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

• Programda dahil olarak belirtilen turlara katılmayan misafirlerimiz herhangi bir ücret iadesi alamaz.

• Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir. 15 kişi altında sayı olması durumunda fiyat artışı ile ekstra turlar yapılabilir.

• Şehir turu ilk gün rötar vs nedeniyle hava karanlığına denk gelirse farklı günde gerçekleşebilir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#SKY
LOKASYON:
Baltık Devletleri (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

697

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı Baltık İkilisi Estonya... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.