Sharm El Sheikh Turu Tailwind Havayolları ile 4 Gece SSH SSH

VİZESİZ
 • Sharm El Sheikh Turu Tailwind Havayolları ile 4 Gece SSH SSH : Sharm El Sheikh
 • Sharm El Sheikh Turu Tailwind Havayolları ile 4 Gece SSH SSH : Sharm El Sheikh
 • Sharm El Sheikh Turu Tailwind Havayolları ile 4 Gece SSH SSH : Sharm El Sheikh
 • Sharm El Sheikh Turu Tailwind Havayolları ile 4 Gece SSH SSH : Sharm El Sheikh
 • Sharm El Sheikh Turu Tailwind Havayolları ile 4 Gece SSH SSH : Sharm El Sheikh
 • Sharm El Sheikh Turu Tailwind Havayolları ile 4 Gece SSH SSH : Sharm El Sheikh
 • Tailwind Havayolları ile
 • 4* 5* Oteller
 • 4 Gece 5 Gün
 • Vizesiz
 • Öğlen Gidiş – Akşam Dönüş
 • SSH SSH
Sharm El Sheikh

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul – Şarm El-Şeyh 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşup bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Tailwind Havayolları’nın TWI2711 sayılı özel charter seferi ile 18.45’ta Şarm El-Şeyh’e (Sharm El-Sheikh) hareket edeceğiz. Yerel saatle 20.30’da havaalanına varışımızın ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele gideceğiz. Kayıt işlemleri yapıldıktan sonra otele yerleşeceğiz.

2.

Gün
Şarm El-Şeyh 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra serbest zaman ancak dileyen misafirlerimiz rehberimizin bilgilendirmeleri sonrasında ekstra düzenlenecek Atv Çöl Safarisi’ne ya da Royal Sea Scope Tekne Turu’na katılabilirler. Geceleme yine Şarm El-Şeyh’teki otelimizde.

Ekstra Tur: (Atv Çöl Safarisi) Kişi Başı 45 USD

Bir kum cenneti olarak adlandırılabilecek bölgede yaklaşık iki saat sürecek bu eğlenceli turda macera ve adrenalin dolu bir çöl yolculuğu yapacağız. Her anını tek tek fotoğraflamak isteyeceğiniz ve video çekmeden durmanın neredeyse mümkün olmadığı bu serüvende dileyen misafirlerimiz develerle yolculuk yapma ve çöl halkının yaşamını deneyimleme fırsatı da bulacaklar. Çölde günbatımını izleme ve bu muhteşem atmosfer olayını bizzat görme şansını da yakalayacağımız safarimizde Bedevî çadırlarında verilecek ikramlarla dinlenecek ve ardından konaklamak üzere otele döneceğiz.

Ekstra Tur: (Royal Sea Scope Tekne Turu) Kişi Başı 30 USD

Yarısı denizaltında bulunacak şekilde tasarlanan Royal Sea Scope tekneleriyle yapacağımız Kızıldeniz gezisinde, mitolojik ve dini anlatılarda önemli yeri olan bu abidevi denizin altındaki yaşamı tekne içindeki cam seyir terasından izleme imkânı bulacağız. İki saat sürecek gezimiz sırasında, Hint Okyanusu’na akan Kızıldeniz’in barındırdığı canlıları yakından görme fırsatı bulacağız. Cam berraklığındaki Kızıldeniz’in tuz oranı ve sıcaklığı sayesinde dünyanın en zengin bitki ve hayvanlarla oluşturduğu su altı görüntülerini adeta birer tablo gibi seyredeceğiz. Gördüklerimiz karşısında doğaya hayranlığımız daha da artmış olacak. Fotoğraflarla bu anları herkese göstermek isteyeceğimiz bu harikulade gezimizin ardından serbest zaman. Sonrasında konaklamak üzere otele döneceğiz.


3.

Gün
Şarm El-Şeyh 3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra serbest zaman ancak dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Tekne ile Ras Mohamed Millî Parkı ve Egzotik Mısır Gecesi Turu’na katılabilecekler.

Ekstra Tur: (Ras Mohammed Millî Parkı ve Egzotik Mısır Gecesi) Kişi Başı 55 USD

Kuşbakışı morfolojisi sakallı bir erkek yüzünü andıran bir yarımada üzerinde yer alan Ras Mohammed Millî Parkı gerek kamp alanları, gerek park çevresinde yaşayan Bedevîlerin sürdürdükleri kültür, gerekse dalış ve şnorkelle yüzmek açısından oldukça elverişli coğrafyasıyla herkesi büyülemeye hazır halde bizleri bekliyor olacak. Turumuz sırasında yapacağımız tekne turu ile bölgedeki birbirinden etkileyici mercanları, gel-git alanlarında kıyılarda yetişen mangrov ağaçlarını, göz alıcı plajları ve muhteşem sualtı yaşamını gözlemleyeceğiz. Sonrasında hoş ve sıcak bir esinti eşliğinde günbatımını izleyecek ve egzotik bir Mısır gecesi deneyimi yaşamak üzere bölgenin ünlü kulüplerinde Farsha Mountain Lounge’a gideceğiz. Falezlere kurulan, etkileyici dekorasyonuyla geceye özgün bir egzotizm katan mekânda hem ruhumuzu hem de zihnimizi dinlendireceğiz


4.

Gün
Şarm El-Şeyh 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra serbest zaman ancak dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Piramitlerin Gizemli Dünyası Turu’na katılabilecekler.

Ekstra Tur: (Piramitlerin. Gizemli Dünyası) “Otobüs” ile Kişi Başı 120 USD / “Uçak” ile Kişi Başı 285 USD

Dünyanın yedi harikası arasında yer alan Mısır piramitlerini görmek üzere yola çıkacak ve otobüsle/uçakla Kahire’ye gideceğiz. Kentte piramitlerin bulunduğu bölgeye vardığımızda, bir anda adeta zaman yolculuğuna çıkacak ve kendimizi milattan önce Kahire’sinin dünyasında bulacağız. Çölü kaplayan Giza Nekropolü’nün üç görkemli piramidinin hikâyelerini dinleyecek, gizem perdesinin ardında saklanan gerçekleri öğreneceğiz. Keops, Kefren ve Mikerinos piramitlerini ziyaret edecek, hiyeroglifleri, piramit koridorlarını, arkeolojik buluntuları görecek, sihirli atmosferin hülyasına kapılacağız. “En büyük sırrı” sakladığına inanılan Sfenks heykelinin önünden geçerken sırrın ne olduğunu daha çok merak edecek, tek parça granitten yapılma heykelin işçiliğine hayran kalacağız. Ayrıca bereketin simgesi ve dünyanın en uzun ikinci nehri olan Nil Nehri’nin kıyılarında yürüyecek, bölgedeki müzeleri gezerken Giza Platformu’nun sırlarına vakıf olmayı daha çok umacağız.

Önemli Not: Bu tura katılabilmek için Şarm Havalimanında pasaport kontrolünden geçmeden önce vize alınmalıdır. Detaylı bilgi için arayınız.


5.

Gün
Şarm El-Şeyh - İstanbul 5 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayacağız. Sonrası serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluştuktan sonra havalimanına gitmek üzere yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamlayıp Tailwind Havayolları’nın TWI2712 sayılı özel charter seferi ile 21.30’da İstanbul’a doğru hareket edeceğiz. Yerel saat ile ertesi gün 01:30’da İstanbul Havalimanına varış. Yeni seyahatlerde yine birlikte olmak dileğiyle. 

DAHİL OLANLAR:
• Tailwind Havayolları tarifeli seferi ile IST/SSH/IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
• Havalimanı ve otel vergileri
• Seçilecek Otellerde 4 (dört) gece belirtilen konseptte konaklama
• Panoramik şehir turu
• Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
• Türkçe rehberlik hizmetleri


HARİÇ OLANLAR:
• Yurtdışı çıkış harcı bedeli
• Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
• Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
• Vize Bedeli-Piramitlerin Gizemli Dünyası turuna katılmak isteyen misafirlerimizin Şarm El Seyh’e varışta havalimanında Kapı vizesi alması gerekmektedir.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Not-1: 22-26 Ekim tarihinde gerçekleşecek turumuzun uçuş sefer saatleri aşağıdaki gibidir;

Gidiş: TWI2411 IST/SSH 15.40 18.30- Dönüş: TWI2412 SSH/IST 19:30 22:30

Not-2: 29 Ekim– 2 Kasım tarihinde gerçekleşecek turumuzun uçuş sefer saatleri aşağıdaki gibidir;

Gidiş: TWI2411 IST/SSH 15.40 17.30 - Dönüş: TWI2412 SSH/IST 18:30 22:30

Önemli Notlar

• Yurtdışı gezilerinde en az 6 (altı) ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 (on) yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Bu tür pasaportların tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamaz.

• Jojo Tatil, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Jojo Tatil, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu, saat değişmesi riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş aralığındaki çocuklar için alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödenmez.

• Jojo Tatil, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

• Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 (kırk) kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 (yirmi bir) gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

• Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün/günlerde yapılabilir.

• Fiyatlara dahil olan ve olmayan (ekstra) turların özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.

• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 (yirmi) kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir. Daha az sayıda katılım olduğu takdirde turlar rehberin inisiyatifinde ve gerekli olursa fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Jojo Tatil sorumlu tutulamaz.

• Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup bu tip odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak, standart yataklardan küçüktür. Üç kişilik odalar bir büyük yatak ve bir ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan türdedir; tur katılımcısı üçüncü kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiğini beyan etmiş sayılır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan tek çocuk için geçerlidir.

• Vize başvurusu için en az 6 (altı) ay geçerli pasaportun ve acentelerimizden temin edilebilecek “vize için gerekli evraklar listesi”nde belirtilen belgelerin tur hareket tarihinden minimum 1 (bir) ay önce yazılı onay ile eksiksiz olarak acenteye teslim edilmesi gerekmektedir.

• Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası gibi faal dönemlerde, belirtilen lokasyonlardan veya mesafelerden daha uzaktaki oteller kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 (on beş) gün önce katılımcıya acente tarafından bilgi verilecektir.

• Tur programında fiyata dâhil olan hizmetler arasında yer alan “otelde yapılan kahvaltılar”, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde “kontinental kahvaltı” denilen “tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahve”den oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

• Panoramik şehir turları maksimum 2 (iki) saat süren, otobüs içerisinden yapılan, şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.

• Tekne turları minimum 25 (yirmi beş) kişinin katılımıyla yapılmaktadır.

• Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.

• Türkiye ile Sharm El Seyh arasında Vize Muafiyeti Anlaşması mevcuttur. Bu çerçevede Türkiye vatandaşı olan diplomatik, hususi, hizmet ve umuma mahsus pasaport hamilleri, birbirlerinin ülkesine, her altı ay içinde ilk giriş tarihinden itibaren doksan (90) günü aşmayan bir süre için veya transit geçiş maksadıyla vize almadan girebilmektedir.

• Piramitlerin Gizemli Dünyası turuna katılmak isteyen misafirlerimizin Şarm El Seyh’e varışta havalimanında Kapı vizesi alması gerekmektedir.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#EXP
LOKASYON:
Mısır (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

379

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Sharm El Sheikh Turu Tailwind... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.