Ramazan Bayramı Bangkok Pattaya Qatar Havayolları ile 5 Gece BKK-BKK

VİZESİZ
  • Ramazan Bayramı Bangkok Pattaya Qatar Havayolları ile 5 Gece BKK-BKK: BANGKOK & PATTAYA
  • Ramazan Bayramı Bangkok Pattaya Qatar Havayolları ile 5 Gece BKK-BKK: BANGKOK & PATTAYA
  • Ramazan Bayramı Bangkok Pattaya Qatar Havayolları ile 5 Gece BKK-BKK: BANGKOK & PATTAYA
  • Ramazan Bayramı Bangkok Pattaya Qatar Havayolları ile 5 Gece BKK-BKK: BANGKOK & PATTAYA
  • Qatar Havayolları ile
  • 4* Oteller
  • 5 Gece 7 Gün
  • Vizesiz
  • BKK-BKK
BANGKOK & PATTAYA

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – DOHA 10 Nisan 2024 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce hazır bulunma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Qatar Hava Yolları QR240 nolu tarifeli seferi ile 13:45 de Doha uçuşumuz başlıyor.

17: 45 de Doha havalimanına varışımızın ardından Qatar Hava Yolları QR 830 sefer sayılı uçuş ile 19:55 da Bangkok’a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.


2.

Gün
DOHA – BANGKOK 11 Nisan 2024 2 gün programını görmek için tıklayınız

07:05’de Bangkok’a varışımıza istinaden havalimanında bizleri bekleyen özel aracımıza geçiyor ve dileyen misafirlerimiz ile -Ekstra- Yüzen Çarşı turu (50 USD) turumuza başlıyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Öğlen kapanana kadar yüzen çarşıyı geziyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
BANGKOK - PATTAYA 12 Nisan 2024 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Pattaya’ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Dileyen misafirler – Ekstra Timsah Çiftliği (25 usd) turumuza katılabilirler. Turumuz esnasında timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek, daha sonra tropik bitki ve ağaçlarla düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve bahçedeki çeşitli Uzakdoğu’ya has canlıları görebileceğiz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
PATTAYA 13 Nisan 2024 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Nong Nooch Tropik Bahçe (40 usd) turumuz için hareket ediyoruz. 18.000'den fazla tropik bitki türünün toplanması korunmasını da sağlamış ve yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muhteşem bahçede birçok fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5.

Gün
PATTAYA – BANGKOK 14 Nisan 2024 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Bangkok’a hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden Bangkok panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu anki kralının Bangkok’taki malikânesi, dünyaca ünlü Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde Altın Budha heykeli de bulunan Wat Traimit Tapınağı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi dinlenmek ve konaklamak üzere otele transfer Konaklama otelimizde.

6.

Gün
BANGKOK 15 Nisan 2024 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Konaklama otelimizde.

7.

Gün
BANGKOK– DOHA-İSTANBUL 16 Nisan 2024 7 gün programını görmek için tıklayınız

Rehberimizin belirleyeceği saatte odaların boşaltılması ve Bangkok havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Qatar Hava Yolları QR 979 seferi ile 09:15’te Doha’ya uçuşumuz gerçekleşiyor. Ardından QR 245 seferi ile 14:05 de İstanbul’a hareket ediyoruz. 18:35 de İstanbul havalimanına varış ve turumuzun sonu.

DAHİL OLANLAR:
 Qatar Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Doha (DOH) – Bangkok (BKK) gidiş – Doha (DOH) – İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı vergileri
 4* otelde 5 gece oda & kahvaltı konaklama
 Alan-otel-alan ve şehiriçi transferleri
 Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 Turist şehir vergileri
 TURSAB mesleki sorumluluk sigortası


HARİÇ OLANLAR:
 İç hat bağlantı bileti
 Seyahat sağlık sigortası
 Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
 Programda ekstra olarak belirtilen turlar
 Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Müze ve ören yerleri girişleriYORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

o Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası / Çıkış saatleri 10:00 – 12:00 arasındadır.

o Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.

o *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.

o İç hat bağlantı detay ve fiyat farklarını sorunuz.

  1 QR 240 G 10APR 3 ISTDOH HK30 1345 1745

  2 QR 842 G 10APR 3 DOHBKK HK30 19:55 07:05+1*

  3 QR 979 G 16APR 2 BKKDOH HK30 I 0905 1205

  4 QR 245 G 16APR 2 DOHIST HK30 1405 1835


4* Century Park Hotel Bangkok // 4* The Stay Hotel – Pattaya

 Tur Programımız minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 Yeterli katılımın olmadığı ancak turun gerçekleştirildiği durumlarda İngilizce rehberlik verilebilir.

 Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

 Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Jojo Tatil sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

 Jojo Tatil, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Jojo Tatil, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.VİZE

 T.C vatandaşları için vize uygulaması yoktur. Seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

 T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

 Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Jojo Tatil sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

 Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#JOJO
LOKASYON:
Tayland (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

1.329$

7 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ramazan Bayramı Bangkok Pattaya... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.