Ramazan Bayramı Bali Turu Emirates Havayolları ile 5 Gece DPS DPS

İYİ SEÇİM!
  • Ramazan Bayramı Bali Turu Emirates Havayolları ile 5 Gece DPS DPS : Bali
  • Ramazan Bayramı Bali Turu Emirates Havayolları ile 5 Gece DPS DPS : Bali
  • Ramazan Bayramı Bali Turu Emirates Havayolları ile 5 Gece DPS DPS : Bali
  • Ramazan Bayramı Bali Turu Emirates Havayolları ile 5 Gece DPS DPS : Bali
  • Ramazan Bayramı Bali Turu Emirates Havayolları ile 5 Gece DPS DPS : Bali
  • Emirates Havayolları ile
  • 4* Oteller
  • 5 Gece 8 Gün
  • TZ-BLI5EK-DPS
  • DPS DPS
Bali

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – DUBAİ 07 Nisan 2024 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emirates Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 16:25'de buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları’nın EK 122 sefer sayılı uçağı ile saat 19:25’de Dubai’ye hareket.

2.

Gün
DUBAİ – DENPASAR – BALİ 08 Nisan 2024 2 gün programını görmek için tıklayınız

Yerel saat ile 00:55’de varış. Ardından Emirates Hava Yolları EK 368 sayılı tarifeli seferi ile saat 03:25’de Denpasar’a uçuş. Yerel saat ile 16:35’de varış. Varışımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Tanah Lot Temple Turu (45 USD)’na katılabilirler. Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiş, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak. Buradaki unutulmaz turumuzun ardından otele transfer ve konaklama otelimizde.

3.

Gün
BALİ 09 Nisan 2024 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Ubud & Kutsal Maymun Ormanı & Tegallalang Pirinç Tarlası Turu (90 USD)’na katılabilirler. Turumuza adanın en ilgi çekici kasabası olan Ubud ile başlıyoruz. Ubud’da alışveriş caddesi, Sanat pazarı, Pura Taman Saraswati tapınağı görülecek yerler arasındadır. Alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından Maymun Ormanı için hareket ediyoruz. Balinese Hinduizmi’nin tapınaklarını göreceğimiz bu kutsal ormanda serbest dolaşan yüzlerce maymunlar ile keyifli zaman geçirdikten sonra turumuzun son durağı olan Tegallalang’a hareket ediyoruz. Yerel halkın kendi imkânlarıyla oluşturduğu bu mükemmel pirinç tarlalarının içerisinde yapacağımız keyifli gezinti sonrasında Bali’nin simgesi haline gelen salıncak fotoğrafı için serbest zaman. Turumuz sonrası otele dönüş. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
BALİ 10 Nisan 2024 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Tegenungan Şelalesi & Besakih Tapınağı & Çeşme Tapınağı Turu (85 USD) katılabilirler. Turumuzun ilk durağında Tegenungan Şelalesi’ni ziyaret ediyoruz. Adeta bir şelale cenneti olan Bali adasının en güzellerinden bir tanesi olan bu şelalede yapacağımız yürüyüşten sonra serinlemek için serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanın ardından adanın en büyük tapınağı olan Besakih Tapınağı’na yola çıkıyoruz. Yerel halkın motorlarıyla bizi tepeye taşımasıyla Besakih Tapınağı’na giriyoruz. 23 ayrı tapınağın bir araya gelmesiyle oluşan bu tapınak Bali’nin merkez tapınağı olarak bilinmektedir. 2.000 yıllık bu tapınak UNESCO Dünya Mirası Listesindedir. Tapınak ziyaretimiz sonrasında Bali bir diğer ünlü tapınaklarından bir tanesi olan Çeşme Tapınağı’na yola çıkıyoruz. Suyunun kutsal olduğuna inanılan bu tapınaktan sürekli akan suda ve havuzda yıkanan insanları görünce siz de yıkanmadan duramayacaksınız. Turumuzun ardından otele dönüş. Konaklama otelimizde.

5.

Gün
BALİ 11 Nisan 2024 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Uluwatu Tapınağı & Nusa Dua Sahili Turu (85 USD)’na katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Uluwatu Tapınağı Bali adasının en güneyindeki burunda bulunmaktadır. Hint Okyanusu’nu 70 metre yükseklikte izleme fırsatı bulacağımız bu tapınakta yine maymunları fotoğraflama fırsatı bulacaksınız. Muhteşem manzaralar eşliğinde vereceğimiz serbest zamanın ardından turumuzun bitimi öncesinde rahatlamak için Nusa Dua sahiline hareket ediyoruz. Buraya varışımızın ardından deniz girmek ve güneşlenmek için serbest zaman. Turumuz sonrası otele dönüş. Konaklama otelimizde.

6.

Gün
BALİ 12 Nisan 2024 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Öğle Yemekli Dua Lembongan Ada Turu (125 USD)’na katılabilirler. Turumuz için saat 07:30’da otelden hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik cruise turunun ardından 11:00’de adaya varıyoruz Nusa Lembongan Endonezya’nın güneydoğusunda, Nusa Penida bölgesini oluşturan 3 adadan bir tanesidir. Bu turumuz sırasında Bali’nin el değmemiş, en otantik doğal güzelliklerini keşfedecek, Bali’nin insan ruhunu dinlendiren huzur dolu ortamında unutulmaz anlar yasayacağız. Ada’ya varışımızın ardından deniz, kum ve güneşin tadını çıkartmak için serbest zaman. Öğle yemeği turumuz esnasında. Tur sonrası 16:00’da adadan ayrılarak saat 18:30’da otelimize varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Konaklama otelimizde.

7.

Gün
BALİ – DENPASAR – DUBAİ 13 Nisan 2024 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından alışveriş veya denize girmek için serbest zaman (otelden check-out işlemleri saat 12:00’de yapılacaktır). Rehberimizin önceden belirleyecek olduğu saatte havalimanına transfer.

8.

Gün
DENPASAR – DUBAİ – İSTANBUL 14 Nisan 2024 8 gün programını görmek için tıklayınız

Emirates Hava Yolları EK 399 sayılı tarifeli seferi ile saat 00:05’te Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 05:25’de varış. Ardından yine Emirates Hava Yolları’nın EK 123 sefer sayılı tarifeli uçağı ile saat 10:15’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 14:25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.  

DAHİL OLANLAR:
 Emirates Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Dubai (DXB) – Denpasar (DPS) – Dubai (DXB) – İstanbul (IST) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı vergileri
 4* otellerde 5 gece kahvaltı dâhil konaklama
 Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 Profesyonel İngilizce rehberlik hizmetleri


HARİÇ OLANLAR:
 Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
 Vize Ücreti (Kapı Vizesi – 35 USD)
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 Ekstra turlar
 Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 Şehir vergileri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

4* Oteller 4* Bali Relaxing Resort vb.

07APR-14APR //  EK122 07.04.2024 IST DXB 19:25 00:55 - EK368 08.04.2024 DXB DPS 03:25 16:35 

                               EK399 14.04.2024 DPS DXB 00:05 05:05 - EK123 14.04.2024 DXB IST 10:45 14:25

ÖNEMLİ NOTLAR

• Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

• Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

• Şehirlerde oluşabilecek fuar, kongre, etkinlik vb. durumlarda taahhüt edilen mesafe ve bölge dışında konaklama yapılabilir. Böyle bir durumda otel bölgesi, tur hareketinden en az 30 gün önce acentelerimize yazılı olarak bilgi verilecektir.

• Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından ACENTE kesinlikle sorumlu değildir.

• Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

• ACENTE, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde ACENTE den tazminat hakkı yoktur.

• ACENTE, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

• Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

• Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

• Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ACENTE sorumlu tutulamaz.

• Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden ACENTE sorumlu değildir.

• Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

• Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, ACENTE’nin sorumluluğunda değildir.

• Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

• Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

• Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

• Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

• Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

• Fuar, kongre, seminer gibi yoğun dönemlerde ki otel konaklamaları şehir dışında yapılabilir.

• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACENTE sorumlu tutulamaz.

• Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

• ACENTE, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.• Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

• 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

• Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

• Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

• İptal ve değişiklik durumunda “ACENTE SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.08.04.2024 IST

DXB DXB

DPS 19:25

03:25 00:55

16:35 EK399

EK123AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ZONE
LOKASYON:
BALİ (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

1.199$

8 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ramazan Bayramı Bali Turu Emirates... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.