Phuket Türk Havayolları ile 5 Gece Ekstra Turlar Dahil HKT HKT

İYİ SEÇİM!
  • Phuket Türk Havayolları ile 5 Gece Ekstra Turlar Dahil HKT HKT: Phuket
  • Phuket Türk Havayolları ile 5 Gece Ekstra Turlar Dahil HKT HKT: Phuket
  • Phuket Türk Havayolları ile 5 Gece Ekstra Turlar Dahil HKT HKT: Phuket
  • Türk Havayolları ile
  • 4* 5* Oteller
  • 5 Gece 8 Gün
  • HKT HKT
Phuket

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – PHUKET 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 23:15’de buluşuyoruz. 

2.

Gün
İSTANBUL – PHUKET 2 gün programını görmek için tıklayınız

Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 172 sayılı tarifeli seferi ile saat 02:15’de Phuket’e uçuş. Yerel saat ile 15:40’da varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otele transfer oluyoruz. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Simon Kabare Gösterisi (45 USD)’ne katılabilir. Uzakdoğu’nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden birine hoş geldiniz! Son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Gösteri sonrasında otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
PHUKET 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Phi Phi Adası Turu (80 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda Andaman okyanusunda bulunan Phi Phi adaları ile Phuket arasında yaklaşık 28 mil mesafe bulunmaktadır Özel yapım surat tekneleri ile hızlı ve eğlenceli bir şekilde okyanusun ortasındaki muhteşem adalara varıp bu doğa harikası kara parçası ve adaları arasında gezerken harika fotoğraf kareleri ile gününüzü ölümsüzleştireceksiniz. Öğle yemeği için bölgedeki en iyi restoranları sizin için seçtik. Ardından turkuaz rengi sularda yüzmek ve benzersiz mercanlar ile balıkları görebilmek için şnorkel ile dalış fırsatınız olacak. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
PHUKET 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği James Bond Adası Turu (80 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda adından anlaşılacağı üzere 1974 yılında James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği adayı ziyaret ederek dünyanın bir ucunda bulunan bu essiz ve bir o kadar unlu kayanın önünde fotoğraf çektirip sahilde vakit geçirme, adadaki Müslüman köylülerinden alış veriş yapabilme, kanolar ile mağaralarda essiz doğa harikalarını gözlemleme ve daha nice sürprizler ile dolu keyifli bir gezi sizi bekliyor… Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

5.

Gün
PHUKET 5 gün programını görmek için tıklayınız

Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Big Buddha & Phuket Old Town & Chalong Tapınağı Turu (50 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda Phuket'in doğal güzelliğini ve kültürünü keşfetmenizi amacliyoruz, gezimize kutsal Wat Chalong tapınağı ziyaret ederek başlıyoruz. Rehberimizin verdiği değerli bilgiler ışığında muhteşem fotoğraflar çektikten sonra bir kaju fıstığı fabrikasını ziyaret edeceğiz. Ardından, Phuket yerel halkının yasadığı muhteşem yapıların bulunduğu eski şehire gideceğiz ve Tayland kültürü hakkında doyurucu bilgiler alacağız. (Bu turumuzda ulaşım aracı olarak minibüs kullanılmaktadır.) Akşam arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Akşam Yemekli Siam Niranit Turu (65 USD)’na katılabilirler. Bangkok’un en meşhur kabare gösterisine hoş geldiniz. Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Tayland kültür ve tarihini essiz koreografilerle izleyicilerinin beğenisine sunan Siam Niramit Show, Guinness Rekorlar kitabında yerini almış devasa sahnesi, 150’nin üzerindeki dansçı kadrosu ve dünya üzerindeki en son sahne teknolojisi ile izleyenlere unutulmaz bir aksam vadediyor. 4 boyutlu efektler, göz alıcı sahne kostümleri, havada bale, akrobasi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Turumuzun ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

6.

Gün
PHUKET 6 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Fil Safarisi Turu (50 USD)’na katılabilirler. Asya’nın muhteşem görünümlü ve bir o kadar akıllı canlıları ile tanışma fırsatı. Ormanda birlikte geçireceğiniz yaklaşık 30 dakikalık serüveni ve yeni arkadaşlarınızı unutamayacaksınız. Konaklama otelimizde.

7.

Gün
PHUKET - İSTANBUL 7 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak Phuket havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yolları’nın TK 173 sayılı tarifeli seferi ile saat 22:45’da İstanbul'a hareket. Geceleme ise uçakta.

8.

Gün
PHUKET - İSTANBUL 8 gün programını görmek için tıklayınız

Yerel saat ile 05:40’da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. 

DAHİL OLANLAR:
 Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Phuket (HKT) – İstanbul (IST) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı vergileri
 Tercih edilen otel kategorisinde 5 gece kahvaltı dâhil konaklama
 Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 Yerel rehberlik hizmetleri


HARİÇ OLANLAR:
 Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
 Covid-19 Sağlık Sigortası
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 Ekstra turlar
 Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 Şehir vergileriYORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Otel Kategorisi Örnek Oteller

Phuket – 4**** Ashley Plaza vb.

Phuket – 5***** Mercure Patong vb.


08/11/23 TK172 IST HKT 02:00 15:40 - TK173 13/11/23 HKT IST 22:45 05:40 +1

10/11/23 TK172  IST HKT 02:00 15:40 - TK173 15/11/23 HKT IST 22:45 05:40 +1

04/11/23 TK172 IST HKT 02:00 15:40 -  TK173 09/11/23 HKT IST 22:45 05:40+1

07/11/23 TK172 IST HKT 02:00 15:40 - TK173 12/11/23 HKT IST 22:45 05:40+1

16/11/23 TK172 IST HKT 02:00 15:40 - TK173 21/11/23 HKT IST 22:45 05:40+1

17/11/23 TK172 IST HKT 02:00 15:40 - TK173 22/11/23 HKT IST 22:45 05:40+1


• Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

• Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

• Şehirlerde oluşabilecek fuar, kongre, etkinlik vb. durumlarda taahhüt edilen mesafe ve bölge dışında konaklama yapılabilir. Böyle bir durumda otel bölgesi, tur hareketinden en az 30 gün önce acentelerimize yazılı olarak bilgi verilecektir.

• Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından ACENTE kesinlikle sorumlu değildir.

• Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

• ACENTE, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde ACENTE den tazminat hakkı yoktur.

• ACENTE, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

• Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

• Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

• Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ACENTE sorumlu tutulamaz.

• Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden ACENTE sorumlu değildir.

• Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

• Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, ACENTE’nin sorumluluğunda değildir.

• Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

• Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

• Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

• Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

• Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

• Fuar, kongre, seminer gibi yoğun dönemlerde ki otel konaklamaları şehir dışında yapılabilir.

• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACENTE sorumlu tutulamaz.

• Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

• ACENTE, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

• Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

• 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

• Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

• Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

• İptal ve değişiklik durumunda “ACENTE SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ZONE
LOKASYON:
Tayland (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

1.149$

8 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Phuket Türk Havayolları ile 5... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.