PARİS RÜYASI TURU TÜRK HAVAYOLLARI İLE 3 GECE cdg cdg

UÇAK İLE
  • PARİS RÜYASI TURU TÜRK HAVAYOLLARI İLE 3 GECE cdg cdg: paris
  • PARİS RÜYASI TURU TÜRK HAVAYOLLARI İLE 3 GECE cdg cdg: paris
  • PARİS RÜYASI TURU TÜRK HAVAYOLLARI İLE 3 GECE cdg cdg: paris
  • PARİS RÜYASI TURU TÜRK HAVAYOLLARI İLE 3 GECE cdg cdg: paris
  • Türk Havayolları ile
  • 4* Oteller
  • 3 Gece 4 Gün
paris

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL PARİS 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı’nda siz değerli konuklarımız ile sabah 04:00’da buluşma. Türk Havayollarına ait TK1821 numaralı sefer ile 08:05’de Paris’e hareket, 09:40’ta varış. Varışımız ile beraber pasaport işlemlerimizi yaparak bizleri bekleyen aracımıza geçiyoruz ve Paris şehir turu için yola çıkıyoruz. Panoramik olarak yapacağımız Paris şehir turumuzda, Eyfel kulesinin ihtişamı altında ve Charles de Gaulle Meydanı’nda bulunan Zafer Takı, Ünlü markaların yer aldığı Champs Elysees, Concorde Meydanı ve Obeliks taşı, Parlemento Binası göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Paris Gece Turu’na katılabilirler Gün batımından sonra Paris’e Işıklar şehri ünvanını kazandıran manzaralara şahit olacağımız gezimizde dünyaca ünlü markaların bulunduğu La Fayette, Louvre müzesinin cam pramidinin yer aldığı bahçesi ve ışıklandırması ile Paris’in en güzel mücevherlerinden birine dönüşen Eiffel kulesinin gece manzarası eşliğinde gezimiz sonlandırıyor ve otelimize transfer oluyoruz.

ALTERNATİF PROGRAM

Paris Gece Turu + 50 €


2.

Gün
PARİS 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirilerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Paris Şaheserleri turuna katılabilirler Tam günlük turumuzda rehberimizden Eiffel kulesinin yapılış hikâyesi ve tarihini dinledikten sonra panoramik Paris manzarasının tadını çıkarmak için kuleye çıkıyoruz. Seine nehri üzerinde çıkacağımz tekne gezimizin ardından durağımız Paris’in bir sonraki yüksek noktası Ressamları ile ünlü Mont marte tepesi ve Sacre Coeur Bazalikası’nı ziyaret ettikten Opera bölgesine doğru ilerliyoruz. Alışveriş imkanı ve serbest zaman sonrası otelimize transfer oluyoruz.

ALTERNATİF PROGRAM

Paris Şaheserleri + 120€


3.

Gün
PARİS DISNEYLAND – PARİS 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Disneyland Turu’na katılabilirler. Disneyland ve Walt Disney Studios parklarının ikisini de kapsayan turumuzda her yaştan misafirimizin eğlenme imkanı bulabileceği tema parkları ile günü değerlendirebilir. 50’ye yakın aktivite ile Indiana Jones ile macera trenine binebilir. Çeşitli Disney karakterleri ile karşılaşıp fotoğraf çekilebilirsiniz. ( Ekstra turumuza yeterli katılım olmaması durumda dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak belirleyeceği tura katılım sağlayabilirler.) Gezimiz bitiminde otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

ALTERNATİF PROGRAM

Disneyland Turu + 200€


4.

Gün
PARİS İSTANBUL 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi yapıyoruz ve rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Ardından havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Türk Havayollarına ait TK1828 numaralı sefer ile 18:50’te İstanbul’a hareket ve 00:20’de varış. Turumuzun sonu.

DAHİL OLANLAR:
• Türk Havayolları ile IST – CDG – IST gidiş dönüş uçak biletleri
4* Otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama
Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
Paris şehir turu
Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferler
Profesyonel rehberlik hizmetleri


HARİÇ OLANLAR:
• Yurtdışı çıkış vergisi, 150 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
Tüm kişisel harcamalar,
Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
Öğle ve akşam yemekleri,
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
Şoför Bahşişi
Schengen vizesiYORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#gezinomı
LOKASYON:
Paris
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

749

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

PARİS RÜYASI TURU TÜRK HAVAYOLLARI... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.