Paris Disneyland Turu Türk Havayolları ile 4 Gece CDG CDG

EN İYİ FİYAT
  • Paris Disneyland Turu Türk Havayolları ile 4 Gece CDG CDG: PARİS (2) & DİSNEYLAND (2)
  • Paris Disneyland Turu Türk Havayolları ile 4 Gece CDG CDG: PARİS (2) & DİSNEYLAND (2)
  • Paris Disneyland Turu Türk Havayolları ile 4 Gece CDG CDG: PARİS (2) & DİSNEYLAND (2)
  • Paris Disneyland Turu Türk Havayolları ile 4 Gece CDG CDG: PARİS (2) & DİSNEYLAND (2)
  • Türk Havayolları ile
  • 4* Oteller
  • 4 Gece 5 Gün
  • CDG CDG
PARİS (2) & DİSNEYLAND (2)

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – PARİS 1. gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 05:25’de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1821 sayılı tarifeli seferi ile saat 08:25’de Paris’e uçuş. Yerel saat ile 10:05’de varış. Varışımızı takiben panoramik Paris şehir turu. Turumuzda Eyfel Kulesi, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

2.

Gün
PARİS 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Paris Kombine Turu (85 Euro) [Eiffel Kulesi & Seine Nehri Tekne gezisi & Montmarte Ressamlar Tepesi & Sacre Coeur Bazilikası & Notre Dame Katedrali & Fragonard Parfüm Müzesi]’na katılabilirler. Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine Nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Ardından Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a füniküler ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame Katedrali’ni ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından turumuzun sonuna geliyoruz ve otelimize dönüyoruz. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by Night Turu (30 Euro)’na katılabilirler. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
DİSNEYLAND – PARİS 3. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından Paris otelimizden ayrılarak Disneyland otelimize hareket ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz günü ekstra olarak düzenlenecek Disneyland Gezisi * ile değerlendirebilir. Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile sizleri masalsı bir dünyaya götürecek olan Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Walt Disney Film Stüdyoları Parkında ise Aşçı Ratatuy Macerası, kalbinizi durduracak Hollywood Oteli Asansörü, Aerosmith Hız Treni, Stand Şov, Armageddon, Stüdyo Tramvay Turu gibi keyifli aktiviteler sizleri bekliyor. Tur sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde.

* Disneyland Park biletleri dinamik fiyatlandırma sistemi ile belirlenmektedir. Bu sebepten dolayı güncel Disneyland Gezisi fiyatları rehberimiz tarafından sizlere iletilecektir.


4.

Gün
DİSNEYLAND 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Disneyland’ın eğlence dünyasında keyifli birgün geçirmeye devam edebilirler. Bilet temini konusunda tur rehberimizden yardım alabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

* Disneyland Park biletleri dinamik fiyatlandırma sistemi ile belirlenmektedir. Bu sebepten dolayı güncel Disneyland Gezisi fiyatları rehberimiz tarafından sizlere iletilecektir.


5.

Gün
DİSNEYLAND – PARİS – İSTANBUL 5. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz birbirinden ünlü markaları avantajlı fiyatlarla bulabileceğiniz ünlü La Vallée Village Outlet Turu (30 Euro)’na katılabilirler. Tur sonrası uçak saatine bağlı olarak Paris Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1828 sayılı tarifeli seferi ile saat 18:55’de İstanbul'a hareket. 

6.

Gün
İSTANBUL 6. gün programını görmek için tıklayınız

Yerel saat ile 00:20’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

DAHİL OLANLAR:
 Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Paris (CDG) – İstanbul (IST) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı vergileri
 4* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama
 Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 Panoramik Paris şehir turu
 Şehir vergileri (10 Euro)
 Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri (Disneyland günleri rehberlik hizmeti sunulmayacaktır.)HARİÇ OLANLAR:
 Vize ücreti (140 Euro)
 Disneyland Park biletleri
 Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
 Covid-19 Sağlık Sigortası
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 Ekstra turlar
 Müze ve ören yerleri giriş ücretleriYORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Otel Kategorisi 4* Oteller

Paris Saint-Denis, Aulnay-sous-Bois, Roisny-sous-Bois ve Orly bölgeleri

Disneyland Disneyland bölgesi ve çevre bölgeler

• Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

• Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

• Şehirlerde oluşabilecek fuar, kongre, etkinlik vb. durumlarda taahhüt edilen mesafe ve bölge dışında konaklama yapılabilir. Böyle bir durumda otel bölgesi, tur hareketinden en az 30 gün önce acentelerimize yazılı olarak bilgi verilecektir.

• Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından ACENTE kesinlikle sorumlu değildir.

• Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

• ACENTE, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde ACENTE den tazminat hakkı yoktur.

• ACENTE, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

• Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

• Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

• Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ACENTE sorumlu tutulamaz.

• Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden ACENTE sorumlu değildir.

• Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

• Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, ACENTE’nin sorumluluğunda değildir.

• Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

• Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

• Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

• Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

• Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

• Fuar, kongre, seminer gibi yoğun dönemlerde ki otel konaklamaları şehir dışında yapılabilir.

• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACENTE sorumlu tutulamaz.

• Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

• ACENTE, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

• Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

• 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

• Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

• Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

• İptal ve değişiklik durumunda “ACENTE SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ZONE
LOKASYON:
Paris (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

649

6 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Paris Disneyland Turu Türk Havayolları... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.