Paris Disneyland Turu Pegasus Havayolları ile 4 Gece ORY ORY (3)

İYİ SEÇİM!
  • Paris Disneyland Turu Pegasus Havayolları ile 4 Gece ORY ORY (3): PARİS (2) & DİSNEYLAND (2)
  • Paris Disneyland Turu Pegasus Havayolları ile 4 Gece ORY ORY (3): PARİS (2) & DİSNEYLAND (2)
  • Paris Disneyland Turu Pegasus Havayolları ile 4 Gece ORY ORY (3): PARİS (2) & DİSNEYLAND (2)
  • Pegasus Havayolları ile
  • 4* Oteller
  • 4 Gece 5 Gün
  • TZ-DIS4PC-ORY
  • ORY ORY (3)
PARİS (2) & DİSNEYLAND (2)

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – PARİS 1. gün programını görmek için tıklayınız

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 10:40’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1135 sayılı tarifeli seferi ile saat 13:40’da Paris’e uçuş. Yerel saat ile 16:20’de varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Paris’e hareket. Varışımız ile birlikte panoramik şehir turu. Turumuzda Eyfel Kulesi, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, D’orsay Müzesi, Zafer Takı, Etoile Meydanı, Napolyon’un mezarı, Meclis binası, 3. Aleksandr köprüsü, 1990 yılı sanayi fuarı amaçlı yapılmış Grand Palace ve Petite Palace, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by Night Turu (30 Euro)’na katılabilirler. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

2.

Gün
PARİS 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Paris Kombine Turu (85 Euro) [Eiffel Kulesi & Seine Nehri Tekne gezisi & Montmarte Ressamlar Tepesi & Sacre Coeur Bazilikası & Notre Dame Katedrali & Fragonard Parfüm Müzesi]’na katılabilirler. Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine Nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Ardından Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a füniküler ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame Katedrali’ni ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından turumuzun sonuna geliyoruz ve otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
PARİS – DİSNEYLAND 3. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından Paris otelimizden ayrılarak Disneyland otelimize hareket. Her yaşa hitap eden aktiviteleri ile sizleri masalsı bir dünyaya götürecek olan Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Walt Disney Film Stüdyoları Parkında ise Aşçı Ratatuy Macerası, kalbinizi durduracak Hollywood Oteli Asansörü, Aerosmith Hız Treni, Stand Şov, Armageddon, Stüdyo tramvay turu gibi keyifli aktiviteler sizleri bekliyor. Disneyland bilet temini konusunda tur rehberimizden yardım alabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

*Disneyland biletleri dinamik fiyatlandırma sistemi ile belirlenmektedir. Bu sebepten dolayı güncel park bileti fiyatları rehberimiz tarafından sizlere iletilecektir.


4.

Gün
DİSNEYLAND 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Disneyland’ın eğlence dünyasında keyifli Birgün geçirmeye devam edebilirler. Bilet temini konusunda tur rehberimizden yardım alabilirsiniz. Konaklama otelimizde.

*Disneyland biletleri dinamik fiyatlandırma sistemi ile belirlenmektedir. Bu sebepten dolayı güncel park bileti fiyatları rehberimiz tarafından sizlere iletilecektir.


5.

Gün
DİSNEYLAND – PARİS – İSTANBUL 5. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerini gerçekleştiriyoruz (otelden çıkış işlemleri 10:00’da yapılacaktır) ve ardından serbest zaman. Ardından uçak saatine bağlı olarak Paris Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yolları PC 1134 sayılı tarifeli seferi ile saat 14:20’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 18:45’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

DAHİL OLANLAR:
 Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW) – Paris (ORY) – İstanbul (SAW) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı vergileri
 3* & 4* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama
 Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 Panoramik Paris şehir turu
 Şehir vergileri (15 EUR)
 Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri (Disneyland günleri rehberlik hizmeti sunulmayacaktır)HARİÇ OLANLAR:
 Disneyland Park Biletleri
 Vize ücreti (140 Euro)
 Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
 Covid-19 Sağlık Sigortası
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 Ekstra turlar
 Müze ve ören yerleri giriş ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Otel Kategorisi 4* Oteller : Paris Saint-Denis, Aulnay-sous-Bois, Roisny-sous-Bois ve Orly bölgeleri // Disneyland Disneyland Park dışarısında ve civarındaki oteller


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ZONE
LOKASYON:
Paris (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

749

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Paris Disneyland Turu Pegasus... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.