MSC Musica ile İbiza Sardunya Adaları Akdeniz Turu 7 Gece FCO FCO

LÜKS
 • MSC Musica ile İbiza Sardunya Adaları Akdeniz Turu 7 Gece FCO FCO : CIVITAVECCHIA CENOVA CANNES BARSELONA İBİZA CAGLIARI
 • MSC Musica ile İbiza Sardunya Adaları Akdeniz Turu 7 Gece FCO FCO : CIVITAVECCHIA CENOVA CANNES BARSELONA İBİZA CAGLIARI
 • MSC Musica ile İbiza Sardunya Adaları Akdeniz Turu 7 Gece FCO FCO : CIVITAVECCHIA CENOVA CANNES BARSELONA İBİZA CAGLIARI
 • MSC Musica ile İbiza Sardunya Adaları Akdeniz Turu 7 Gece FCO FCO : CIVITAVECCHIA CENOVA CANNES BARSELONA İBİZA CAGLIARI
 • MSC Musica ile İbiza Sardunya Adaları Akdeniz Turu 7 Gece FCO FCO : CIVITAVECCHIA CENOVA CANNES BARSELONA İBİZA CAGLIARI
 • MSC Musica ile İbiza Sardunya Adaları Akdeniz Turu 7 Gece FCO FCO : CIVITAVECCHIA CENOVA CANNES BARSELONA İBİZA CAGLIARI
 • MSC Musica ile İbiza Sardunya Adaları Akdeniz Turu 7 Gece FCO FCO : CIVITAVECCHIA CENOVA CANNES BARSELONA İBİZA CAGLIARI
 • MSC Musica ve Pegasus Havayolları ile
 • 7 Gece 8 Gün
 • İSPANYA FRANSA İTALYA
 • FCO FCO
CIVITAVECCHIA CENOVA CANNES BARSELONA İBİZA CAGLIARI


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – ROMA - CIVITAVECCHIA 1 gün programını görmek için tıklayınız

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde saat 08:00’da buluşma. Pegasus Hava Yolları PC 1221 sefer sayılı uçağı ile saat 09:10’ da Roma’ya hareket. Yerel saat ile 10:50’de varışımızın ardından bizi bekleyen otobüsümüze biniyoruz ve limana doğru yola çıkıyoruz. Check in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme için serbest zaman. Gemimiz akşam 19:00’da limandan ayrılıyor. 

2.

Gün
CENOVA 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz saat 08:00’da Cenova limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Cenova şehir turu & Portofino turu’na katılabilirler. İtalya’nın tarihi ve kültürel şehirlerinden biri olan bu liman kentini keşfetmek ayrı bir keyif olacaktır. Gemimiz saat 19:00’da limandan ayrılacaktır. 

3.

Gün
CANNES 3 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz saat 07:00’da Cannes(Cote D’Azur) limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Cannes Şehir Turu’na katılabilirler. İtalya’nın tarihi ve kültürel şehirlerinden biri olan bu liman kentini keşfetmek ayrı bir keyif olacaktır. Gemimiz saat 17:00’da limandan ayrılacaktır.  

4.

Gün
BARSELONA 4 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 09:00’da Barselona limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “Barcelona Şehir Turu”na katılabilirler. Limandan özel aracımız ile Avrupa’nın en güzel metropollerinden biri olan Barcelona'da panoramik şehir tutumuza başlıyoruz. Şehir turumuz esnasında ilk olarak dışarıdan Sagrada Famila görülecek yerler arasındadır. Ardından La Rambla Caddesi, Cristoforo Colombo Anıtı, Maremagnum Suni Limanı, , Catalunya Meydanı, Gaudi’nin evlerinin bir sokak müzesine dönüştürdüğü Paseu de Gracia caddesi ve en temel eseri Sagrada Familia göreceğimiz yerler arasında. Ardından alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz akşam 20:00’da limandan ayrılacaktır.

5.

Gün
IBIZA 5 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 10:00’da İbiza limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği “İbiza Şehir Turu” na katılabilirler. Dal’t Vila bölgesinden başlayacağımız turumuzda kutsal Meryem’e ithaf edilmiş Catedral de Santa Maria’yı göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından pek çok mağaza, cafe, bar ve restoranın bulunduğu Paseo Vara de Rey bölgesini gezerek, alışveriş için serbest zamanın ardından gemimize geri döneceğiz. Gemimiz akşam 23:30’da limandan ayrılacaktır.

6.

Gün
DENİZDE SEYİR 6 gün programını görmek için tıklayınız

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz. 

7.

Gün
CAGLIARI 7 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah 08:00‘da limana yanaşacaktır . Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Cagliari şehir turuna’ katılabilirler. Sardinya adasının başkenti olan bu şehir, kültür, tarih ve turistik olarak oldukça ön plandadır. Alışveriş molamızın ardından gemiye dönüş. Gemimiz akşam saat 17:00 da limandan ayrılacaktır.

8.

Gün
CIVITAVECCHIA – ROMA - İSTANBUL 8 gün programını görmek için tıklayınız

Gemimiz sabah saat 08.00 de limana yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından gemiden ayrılıyoruz. Limanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile havaalanına hareket. Havalimanına varış, bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1224 sefer sayılı uçağıyla saat 14:50’de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 18:20’da İstanbul’a varış. Bir başka keyifli gezimizde buluşmak üzere!

DAHİL OLANLAR:
 Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile ekonomi sınıfı İstanbul (SAW) – Roma (FCO) - İstanbul (SAW) uçuşu
 Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece tam pansiyon konaklama
 Havaalanı - liman - havaalanı transferleri.
 Türkçe Rehberlik hizmeti. (min. 20 kişi)
 Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar
 Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri
 Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
 Havalimanı ve liman vergileri (350 EUR)


HARİÇ OLANLAR:
 Sağlık hizmetleri.
 Gemi personeli hizmet bedeli (12 yaş ve üstü 84 EUR pp ; 2 -12 yaş arası çocuk 42 EUR) kayıt esnasında alınmak zorundadır
 Opsiyonel Kara turları
 Güzellik merkezi ve SPA alanı
 Gemideki tüm içecekler
 Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)
 Çok Girişli Schengen Vize bedeli
 Yurt dışı çıkış harcı
 İç hat bağlantı uçuşlarıYORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

TUR PROGRAMI

TARİH     ŞEHİR                                 ÜLKE                         VARIŞ                         HAREKET

1.Gün     CIVITAVECCHIA                 İTALYA                             -                                 19:00

2.Gün     CENOVA                             İTALYA                         08:00                              19:00

3.Gün     CANNES                             FRANSA                     07:00                               17:00

4.Gün     BARSELONA                     İSPANYA                     09:00                                20:00

5.Gün     İBİZA                                 İSPANYA                     10:00                                 23:30

6.Gün                                         DENİZDE SEYİR             DENİZDE - -

7.Gün     CAGLIARI                         İTALYA                         08:00                                 17:00

8.Gün     CIVITAVECCHIA             İTALYA                           08:00 -

UÇUŞ BİLGİLERİ : GİDİŞ PAZARTESİ PC 1221 SAW – FCO 09:10 10:50 // DÖNÜŞ PAZARTESİ PC 1224 FCO – SAW 14:50 18:20

Gemi PersoneL Hizmet Bedeli 84 EUR (kayıt esnasında alınmak zorunda) 12 yaş ve üstü 2-11 yaş çocuk  42 EUR

İPTAL & İADE ŞARTLARI

Rezervasyon itibari ile iptal talep edilen tarih baz alınarak aşağıdaki kesinti tutarları veya oranları geçerli olacaktır.

REZERVASYON TARİHİ İTİBARİYLE HAREKET TARİHİNE UYGULANAN KESİNTİ ORANI: 180 gün kala %10 / 179 – 159 gün kala %15 / 149 – 120 gün kala %25 / 119 – 90 gün kala %30 / 89 – 60 gün kala %50 / 59 – 45 gün kala %60 / 44 – 30 gün kala %75 / 29 – 10 gün kala %90 / 9 gün ya da daha az gün kala %100

ÖNEMLİ NOTLAR

• Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde ACENTE vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

• Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden ACENTE sorumlu değildir.

• Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

• Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde ACENTE misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir.

• Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada ve kabinde 3. ve 4. Kişi konakladığı takdirde konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.

• Dış nedenlerden dolayı ACENTE programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

• Tura katılımın yeterli olmaması durumunda ACENTE iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 21 gün önce bildirecektir.

• ACENTE, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

• İç hat low cost uçuşlarında 20 kg bagaj hakkı bulunmaktadır

• ACENTE, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

• Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

• Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

• Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından ACENTE sorumlu değildir.

• İptal ve değişiklik durumunda “ACENTE SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

• Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak önerilir.

• Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır.

• Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Gemide casino haricinde hiç bir yerde nakit para geçmemektedir. Gemide EUR para birimi ve kredi kartı geçerlidir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz.

• Gemiye içki, ütü, saç kurutma makinası vb. sokmak kesinlikle yasaktır.

• Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renklerde valiz etiketleri gemi biletiniz ile birlikte sizlere ulaştırılacaktır. Cruise limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir.

• Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakite kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

• Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 60 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.

• Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizlerinin olduğu istasyondan valizlerini alacaktır. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ DOKUNARAK VE KONTROL EDEREK ALMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

• TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ, GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. BİLETLERİN ÇIKTILARINI ALMAYAN MİSAFİRLERİMİZİN ÜLKE / GEMİ GİRİŞ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#KRVN CRS
LOKASYON:
Akdeniz (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Deniz   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER
42 EUR
MSC MUSİCA : Gemi personeli hizmet bedeli 2-12 YAŞ (zorunlu) ()
84 EUR
MSC MUSİCA : Gemi personeli hizmet bedeli 12 yaş ve üstü (zorunlu) ()

TARİH VE FİYATLAR

749

8 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

MSC Musica ile İbiza Sardunya... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.