İYİ SEÇİM!
  • Maldivler Türk Hava Yolları ile 4 Gece:
  • Maldivler Türk Hava Yolları ile 4 Gece:
  • Maldivler Türk Hava Yolları ile 4 Gece:
  • Maldivler Türk Hava Yolları ile 4 Gece:
  • Maldivler Türk Hava Yolları ile 4 Gece:
  • Türk Hava Yolları ile
  • 4*5* Otellerde
  • 4 Gece 5 Gün
  • VİZESİZ – Flash Promosyon
  • Sürat Teknesiyle Transferler Dahil !!

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – MALDİVLER 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşumuzdan 3 saat öncesi itibariyle gerçekleştireceğiniz bagaj teslim, bilet ve pasaport kontrol işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları ‘nın TK730 sefer sayılı uçuşu ile 02:10 ‘de Maldivler‘e uçuyoruz. Yerel saat ile 12:05 ’de Hint Okyanusu’nda 1190 adadan oluşan, masmavi denizi, bembeyaz kumsalı ve rengârenk mercan adaları ile ünlü Maldivler ‘e varışımızın ardından tercih edeceğiniz transfer tipi seçeneğine göre otelimize transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2.

Gün
MALDİVLER 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkartabilir, parasailing, snorkeling, Katamaran, gün batımı balık avı, mercan kayalıklarında dalış, yunus balığı gözlemi gibi kişisel aktivitelere katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

3.

Gün
MALDİVLER 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkartabilir, parasailing, snorkeling, Katamaran, gün batımı balık avı, mercan kayalıklarında dalış, yunus balığı gözlemi gibi kişisel aktivitelere katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4.

Gün
MALDİVLER 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde denizin, kumun, güneşin tadını çıkartabilir, parasailing, snorkeling, Katamaran, gün batımı balık avı, mercan kayalıklarında dalış, yunus balığı gözlemi gibi kişisel aktivitelere katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.

5.

Gün
MALDİVLER – İSTANBUL 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı, odaların boşaltılması ve otelden çıkış işlemlerinin ardından yerel transfer yetkilisinin belirteceği saate kadar serbest zaman. Ardından İstanbul’a gerçekleşecek dönüş uçuşumuz için Male Havalimanı ‘na doğru yola çıkıyoruz. Pasaport kontrol, bilet ve bagaj işlemleri ardından Türk Hava Yolları ‘nın TK731 sefer sayılı uçuşu ile 22:50 ‘de İstanbul ‘a uçuyoruz. TSİ ile 05:10 ‘da İstanbul Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu. 

DAHİL OLANLAR:
- Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile Istanbul HL – Male HL – Istanbul HL parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti,
- Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
- Tercih edeceğiniz otelde ve belirtilen pansiyon tipinde toplam 4 gece konaklamalar,
- Sürat teknesi ile Male HL – Otel – Male HL arası gidiş dönüş transfer hizmeti,
(Siyam World Maldives ‘de gidiş dönüş transferler, iç hat uçuş ve sürat teknesi ile sağlanmakta olup fiyatlara dahildir. Deniz uçağı ile transfer fiyat farkını sorunuz)
- Otel konaklama vergileri
- TÜRSAB mesleki sorumluluk güvence paketi


HARİÇ OLANLAR:
- Yurtdışı çıkış harcı
- Seyahat sağlık güvence paketi (20 Euro)
- Tüm içecekler, odada minibar ve oda servisi hizmetleri (Dahil olarak belirtilen otellerde hariçtir)
- Ekstra turlar ve kişisel aktiviteler
- Tüm Türkiye’den Bağlantı Ücreti kişi başı Gidiş Dönüş 100 € ‘dan itibaren (müsaitlik sorunuz)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur münferit olarak yapılacak olup seçilecek tarihlerdeki uçak müsaitliklerine göre fiyat müsaitlikler bildirilecektir.

Not 1: Maldivler ’de otel yıldız sınıflandırma sistemi uygulanmayan bölgeler olduğu için, otel yıldızları ve kategorileri Booking.com ve Agoda.com referans alınarak belirtilmiştir. 

Not 2: Yerel kurallar gereği, Maldivler Havalimanı ‘na varışta ülkeye alkollü içecek sokulmasına, ilaveten yerleşik ada-larda bulunan otellerde (özel adalar ve bu adalarda bulunan oteller hariç) alkollü içecek servis ve kullanımına izin ve-rilmemektedir. 

Not 3: Türk Hava Yolları özel fiyat anlaşma koşulları gereği fiyatlar, en az 2 kişi seyahat etmesi durumunda geçerlidir. Tek kişi seyahat edilmesi durumunda single konaklama farkına ilave olarak uçak bileti için fark talep edilecektir. 

 GENEL ŞARTLAR

1- Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

2- Flash Promosyon statüsünde olan bu ürünümüzde hareket tarihine 30 gün kalana kadar yapılan iptal işlemlerin-de, sadece havayollarından gelecek uçak iptal bedeli yansıtılacak olup, kalan bedel iade edilir.

3- Uçak ücretleri, en düşük sınıflar üzerinden belirlenmiştir. Satış öncesinde en düşük sınıfa müsaitlik kontrolü yapıl-ması (SORSAT) ve onay alınması gerekmektedir.

4- Bu üründe tarih ve/veya isim değişikliği yapılmamaktadır.

5- Speed Boatlar ile yapılacak olan turlarımızda dikkat edilmesi gereken hususlar; tekneye binmeden hemen önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin du-rumlarını rehberlerine bildirmeleri gerekmektedir.

6- İstyatur hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra Lahey Protokolü ve Varşova Konvansiyonu uygulanacaktır.

7- Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. İstyatur, bu değişiklikleri en kısa sürede bil-dirmekle yükümlüdür. Yolcu uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

8- 0-2 yaş arası çocuklar sadece alan vergisi bedeli öderler.

9- Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı tak-dirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.

10- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firma-larının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

11- Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri, havalimanlarında sesli anons edilmekte ve alan-daki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler bizzat misafirler tarafından takip edilmelidir.

12- Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunma-yan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran an-cak uçağa binmeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan İstyatur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran mi-safirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferle-ri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

13- Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20 kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilecek ülkede iç hat uçuşları bulunuyorsa, bu iç hat uçuşlarda valiz ağırlığı 15 kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/fiyat kuralları hava yolları tarafından belirlenmekte olup, İstyatur’un sorumluluğunda değildir.

14- Uçak biletlerini milleri ile upgrade etmek (business veya first class’a yükseltmek) isteyen misafirlerimiz için; biletleri kesildikten sonra hava yolunun (üyeliğinizin bulunduğu hava yolunu kontrol ediniz) müsaitliğine bağlı olarak upgrade işlemleri gerçekleştirebilir. Her uçuş için mil garantisi verilmez. Programın biletlerinin upgrade edilebilir sınıftan olup ol-madığını kontrol ediniz.

15- Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ekstra ücrete tabi olabilir.

Diğer Hususlar

16- istyatur misafirin doğrudan otel ile iletişime geçerek yaptığı herhangi bir değişiklik veya iptal işlemi için sorumlu-luk kabul etmeyecektir. Bu durumda istyatur’un iptal koşulları geçerli olacaktır.

17- Tur programında otel(ler) isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçe-nekli sunulduğu durumlarda gezi hareketinden 48 saat önce misafire istyatur tarafından bildirilecektir.

18- Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi özel dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce istyatur tarafından bilgi verilecektir.

19- Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgi-lerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

20- Cep telefonlarınızı yurt dışında kullanabilmek için Türkiye’den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurt dışına açık olup olmadığını, hattınızın ait olduğu şirket ile iletişime geçerek kontrol ediniz.

21- Konaklama için otel giriş saati 15.00, çıkış saati ise 12.00’dir.

22- İstyatur tarafından, oda ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) otele bildirilir. Ayırtılan odaların, otelin müsaitliğine göre misafirin tercihleri doğrultusunda olmasına özen gösterilir. Bu talep-lerin gerçekleşmesi otele giriş sırasındaki müsaitliğe bağlıdır ve İstyatur tarafından garanti edilemez.

23- Otellerde sunulan kahvaltı Türk mutfağında alışılagelmiş zengin kahvaltıdan farklılık göstermektedir. Genelde kon-tinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı seçenekler ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

24- Çocuk ve ek yatak politikası her otelin, oda tiplerine göre değişiklik gösterebilir.

25- Her türlü ilave yatak ve bebek karyolası, talep üzerine ve otelin müsaitliği doğrultusunda temin edilir ve otel tara-fından onaylanması gerekir.

26- Odadaki ilave yatak veya bebek karyolası kapasitesi 1 adettir (azami).

27- 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed ola-rak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

28- Otel rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili oteller ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Otel tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.

29- 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda, çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.

30- Gün içindeki kur değişimi, TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. İlave talepleriniz, otelde alacağınız bazı ek hizmetler (minibar, ütü vb.) otel tarafından ekstra ücrete tabi tutulur. Bu masraflar satın alma esnasın-da ücrete dahil edilmez ve konaklamanız sırasında doğrudan otele ödenir.

31- Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Bu şekilde uygulanmak-ta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.

32- Programlarda verilen yol mesafeleri harita bazlıdır. Trafik, hava şartları, gidilen ülkenin coğrafi konumu, yol çalış-maları ve şartları gibi durumlarda yolculuk süreleri uzayabilir.

33- istyatur zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin program-daki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

34- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan İstyatur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

35- Tura katılan kişilerin seyahat sağlık sigorta poliçelerini ve herhangi bir sağlık sorunları varsa ilgili ilaç ve raporlarını yanlarında bulundurmaları zorunludur.

36- Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, İstyatur’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Vize / Pasaport ve Covid-19 Uygulamaları

37- T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır.

Maldivler’e yapılacak seyahatlerde aşı zorunluluğu bulunmamaktadır ve PCR testi talep edilmemektedir. Ülkeye gelen ve giden tüm yolcuların, en erken uçuş saatine 72 saat kala https://imuga.immigration.gov.mv/ethd/create linkinden ulaşabileceği web sitesinde seyahat deklarasyon formunu doldurmaları gerekmektedir

38- Misafirlerimizin pasaportlarının seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.

39- Gümrük geçişlerinde/sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.

40- Bu turdaki ülkelere giriş için vizeden muaf olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan İstyatur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

41- Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan İstyatur sorumlu olmayacaktır.

42- Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat (lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; pasaportların yenilenmesi gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

43- 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#STY
LOKASYON:
Maldivler (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

1.199

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Maldivler Türk Hava Yolları ile... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.