Klasik İspanya Turu Pegasus Havayolları Özel Seferi ile 4 Gece ZAZ ZAZ

EN İYİ FİYAT
  • Klasik İspanya Turu Pegasus Havayolları Özel Seferi ile 4 Gece ZAZ ZAZ: BARCELONA (2) & VALENCİA (1) & MADRİD (1)
  • Klasik İspanya Turu Pegasus Havayolları Özel Seferi ile 4 Gece ZAZ ZAZ: BARCELONA (2) & VALENCİA (1) & MADRİD (1)
  • Klasik İspanya Turu Pegasus Havayolları Özel Seferi ile 4 Gece ZAZ ZAZ: BARCELONA (2) & VALENCİA (1) & MADRİD (1)
  • Klasik İspanya Turu Pegasus Havayolları Özel Seferi ile 4 Gece ZAZ ZAZ: BARCELONA (2) & VALENCİA (1) & MADRİD (1)
  • Klasik İspanya Turu Pegasus Havayolları Özel Seferi ile 4 Gece ZAZ ZAZ: BARCELONA (2) & VALENCİA (1) & MADRİD (1)
  • Pegasus Havayolları ile
  • 3* Oteller
  • 4 Gece 5 Gün
  • ZAZ ZAZ
BARCELONA (2) & VALENCİA (1) & MADRİD (1)

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – ZARAGOZA – BARCELONA 1 gün programını görmek için tıklayınız

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Pegasus Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 02:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları PC6109 sayılı özel seferi ile saat 05:00’da Zaragoza’ya uçuş. Yerel saat ile 07:10’da varış. Varışımızın ardından Barcelona’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Katalonya Özerk Topluluğu’nun başkenti, ünlü Mimar Antoni Gaudi’nin muhteşem eserlerinin buluduğu İspanya'nın ikinci büyük şehri Barselona, sahip olduğu eserlerden ötürü nüfusunun dört katı kadar turisti kendine çekmektedir. Turumuzda, “Bitmeyen Kilise” olarak da bilinen La Sagrada Familia, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), Katalunya Meydanı, La Rambla Caddesi ve Port Olimpic görülecek yerler arasındadır. Ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

2.

Gün
BARCELONA 2 gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Girona & Figueras Turu (65 Euro)’na katılabilirler. Turumuza, Onyar Nehri’nin kıyısında kurulmuş ve ilk bakışta Floransa’yı anımsatmakta olan, yörenin en zengin şehri olan Girona ile başlıyoruz. Daracık sokakları ve katedrali ile görülmeye değer şirin bir ortaçağ şehri olan Girona ayrıca parfüm filminin sinema çekimlerinin yapıldığı şehirdir. Panoramik olarak yapılacak turumuzda; Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Mezuzalı evler, Yahudi Mahallesi, Rambla ve ünlü mağazaları göreceğiz. Serbest zaman sonrası Pirene dağlarının manzarası eşliğinde Figueras Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Burada Ünlü sürrealist ressam “Salvador Dali’nin” kendi elleri ile dekore ettiği müze evi gezeceğiz. Her bir eserinin değeri milyonlarca dolarla ifade edilen bu müzede, ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzeyi ziyaretimiz sonrasında otelimize transfer. Akşamı eğlenceli geçirmek isteyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenko Turu (55 Euro)’na katılabilirler. Güney İspanya’da doğup Tüm Dünya’ya tanıtılmış, Tutkunun, aşkın ve acının dansı Flamenko’yu bir içki eşliğinde seyredeceğimiz bu gösterinin ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
BARCELONA – VALENCİA 3 gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Gotik Mahalleleri ve El Born Turu (40 Euro)’na katılabilir. Gotik Mahalleleri turu ile başlıyoruz. Turumuzda Barcelona Katedrali, Augustus tapınağı ve bölgenin en ünlü sokağı olan Carrer del Bisbe’yi ziyaret ettikten sonra La Ramblas Caddesi’nde kısa bir serbest zaman veriyoruz. Ardından sonraki durağımız El Born. Katalan isyanlarından önemli izler taşıyan ve Katalan kültürü içerisinde önemli bir yere sahip olan bölgede Katalan Kültür Merkezi ve Katedral Maria del Mar görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Valencia şehrine doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. İspanya’nın en büyük üçüncü şehri olma ünvanının yanısıra en büyük limana da sahip şehrin ilk ismi, Latince’de güç ve kuvvet anlamına gelmektedir. Turumuzda Sanat ve Bilim müzesi, Gotik Katedral, Arena, Belediye Sarayı, Tarihi pazar ve Eski İpek Borsası panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
VALENCİA – MADRİD 4 gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından otelden çıkış yaparak Madrid’e doğru yola çıkıyoruz ancak öncesinde güzergah üzerinde arzu eden misafirlerimiz Cuenca Turu (25 Euro)’na katılabilir. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan tarihi surlarla çevrili Cuenca kasabasında gerçekleştirdiğimiz tur esnasında Tarihi Asma Evler yani “Casas Colgadas de Cuenca” sizleri adeta büyüleyecek. Bu tür mimari yapılar arasında günümüz ulaşan ender örneklerden biri olan bu evler ile birlikte San Pablo Köprüsü’nü panoramik olarak görüyoruz ve ardından bir fotoğraf molası veriyoruz. Aynı zamanda turumuz esnasında Plaza Mayor, Town Hall ve Cuenca Katedrali görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Madrid’e olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuza Plaza Mayor adı verilen büyük meydan ile başlıyoruz. Bu meydanda 136 bina ve avluya açılan 437 balkon bulunmaktadır. Zamanında bu balkonlardan boğa güreşleri ve engizisyonun yaktığı insanlar izlenmiştir. Şehrin kalbi Puerta Del Sol, Plaza mayor adı verilen büyük meydan, Kraliyet Sarayı’nın halka sesleniş yeri Plaza De Orient, şehrin ne kadar zengin olduğunu göstermek maksadıyla giriş kapısı olarak yapılmış Alcala Kapısı, galerili damları ile göz dolduran Gran Via, Plaza Colon, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi ile Cervantes Anıtı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

5.

Gün
MADRİD – ZARAGOZA – İSTANBUL 5 gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından otelden çıkış işlemlerimizi (otelden çıkış saat 10:00’da olacaktır) gerçekleştirerek otelden ayrılıyoruz ve Zaragoza’ya hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte panoramik şehir turu. Turumuzda Ebro Nehri, şehrin merkez katedrali olan Pilar Katedrali, La Seo Katedrali, San Pablo Kilisesi, Plaza Espana ve Pilar Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Ardından Zaragoza Havalimanı’na transfer oluyoruz. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC6110 sayılı özel seferi ile saat 18:30’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 23:05’te varış ve turumuzun sonu.

DAHİL OLANLAR:
 Pegasus Hava Yolları özel seferi ile İstanbul (SAW) – Zaragoza (ZAZ) – İstanbul (SAW) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı vergileri
 3* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama
 Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 Tüm şehirlerarası transferler
 Panoramik Madrid, Barcelona ve Zaragoza şehir turları
 Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleriHARİÇ OLANLAR:
 Vize ücreti (140 Euro)
 Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
 Covid-19 Sağlık Sigortası
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 Ekstra turlar
 Müze ve ören yerleri giriş ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Otel Kategorisi 3* Oteller : Barcelona Merkeze 15 – 20 km. mesafedeki oteller // Valencia Merkeze 15 – 20 km. mesafedeki oteller // Madrid Merkeze 15 – 20 km. mesafedeki oteller

ÖNEMLİ NOTLAR

• Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

• Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

• Şehirlerde oluşabilecek fuar, kongre, etkinlik vb. durumlarda taahhüt edilen mesafe ve bölge dışında konaklama yapılabilir. Böyle bir durumda otel bölgesi, tur hareketinden en az 30 gün önce acentelerimize yazılı olarak bilgi verilecektir.

• Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından ACENTE kesinlikle sorumlu değildir.

• Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

• ACENTE, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde ACENTE den tazminat hakkı yoktur.

• ACENTE, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

• Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

• Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

• Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ACENTE sorumlu tutulamaz.

• Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden ACENTE sorumlu değildir.

• Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

• Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, ACENTE’nin sorumluluğunda değildir.

• Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

• Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

• Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

• Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

• Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

• Fuar, kongre, seminer gibi yoğun dönemlerde ki otel konaklamaları şehir dışında yapılabilir.

• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACENTE sorumlu tutulamaz.

• Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

• ACENTE, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

• Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

• 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

• Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

• Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

• İptal ve değişiklik durumunda “ACENTE SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidirAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ZONE
LOKASYON:
İspanya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

449

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Klasik İspanya Turu Pegasus Havayolları... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.