İYİ SEÇİM!
 • Japonya Turu Qatar Havayolları ile 7 Gece KIX HND: OSAKA (2 GECE) - NARA - KYOTO (2 GECE) - HAKONE (1 GECE) - FUJİ DAĞI - TOKYO (2 GECE)
 • Japonya Turu Qatar Havayolları ile 7 Gece KIX HND: OSAKA (2 GECE) - NARA - KYOTO (2 GECE) - HAKONE (1 GECE) - FUJİ DAĞI - TOKYO (2 GECE)
 • Japonya Turu Qatar Havayolları ile 7 Gece KIX HND: OSAKA (2 GECE) - NARA - KYOTO (2 GECE) - HAKONE (1 GECE) - FUJİ DAĞI - TOKYO (2 GECE)
 • Japonya Turu Qatar Havayolları ile 7 Gece KIX HND: OSAKA (2 GECE) - NARA - KYOTO (2 GECE) - HAKONE (1 GECE) - FUJİ DAĞI - TOKYO (2 GECE)
 • Japonya Turu Qatar Havayolları ile 7 Gece KIX HND: OSAKA (2 GECE) - NARA - KYOTO (2 GECE) - HAKONE (1 GECE) - FUJİ DAĞI - TOKYO (2 GECE)
 • Qatar Havayolları ile
 • 3* 4* Oteller
 • 7 Gece 9 Gün
 • TÜM ŞEHİR TURLARI ve GİRİŞ ÜCRETLERİ DAHİL
 • KIX HND
OSAKA (2 GECE) - NARA - KYOTO (2 GECE) - HAKONE (1 GECE) - FUJİ DAĞI - TOKYO (2 GECE)

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL  DOHA > 29 Mart 2024 Cuma 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Qatar Airways kontuarı önünde saat 17.00’ta buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Qatar Airways’in QR246 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.05’te Doha’ya uçuş. Gecelememiz uçakta.

2.

Gün
DOHA  OSAKA > 30 Mart 2024 Cumartesi 2 gün programını görmek için tıklayınız

Yerel saat ile 00.20’te Doha’ya inişin ardından uçak değiştirerek Qatar Airways’in QR802 sefer sayılı uçuşu ile saat 01.40’ta Osaka’ya uçuş. Yerel saat ile 17.00’ta Osaka’ya iniş. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından aracımız ile otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz Osaka’daki otelimizde.

3.

Gün
OSAKA > 31 Mart 2024 Pazar > (K) 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Osaka Şehir Turu için hareket. İlk olarak Osaka’nın eğlence merkezi haline gelmiş olan Dotombori’yi göreceğiz. Dotombori ve Shinsaibashi ziyaretlerinin ardından öğle yemeği için serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanın ardından 16. yüzyılda inşa edilen ve Japon ulusunun birleşmesinde önemli bir rol oynamış olan Osaka Kalesi ile turumuza devam ediyoruz. Osaka Kalesi, tamamı yaklaşık iki kilometrekarelik bir alanı kaplayan ve bolca yeşil alan, spor tesisleri, çok amaçlı bir arena (Osakajo Salonu) ve Toyotomi Hideyoshi'ye adanmış bir türbe içeren bir park içinde yer alır. Park, genellikle Nisan ayı başlarında gerçekleşen kiraz çiçeği mevsiminde Osaka'nın en popüler noktalarından biri haline gelmektedir. Osaka Kalesi’nin ardından 173 metre yüksekliğindeki Umeda Gökdeleni’ni ve binanın 39. katındaki "Yüzen Bahçe Gözlemevi’ni göreceğiz. Tur bitiminde otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Osaka’daki otelimizde.

4.

Gün
OSAKA  NARA  KYOTO > 01 Nisan 2024 Pazartesi > (K) 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip Nara Turu için otelden hareket. Nara Turumuza Todaiji Tapınağı ile başlıyoruz. Todaiji, dünyanın en büyük ahşap yapısı olmasının yanı sıra dünyanın en büyük Buda heykeli olan ve Japoncada Daibutsu denen heykeli de bünyesinde barındırmaktadır. Todaiji’nin ardından Nara Park ziyaretimizi de gerçekleştiriyoruz. Nara Park, Wakakusa Dağı'nın eteğinde bulunan halka açık bir parktır. 1880 yılında kurulmuş olup Japonya'nın en eski parklarından biridir. Parkta serbestçe dolaşan 1.200'den fazla vahşi sika geyiği bulunmaktadır. Bu vahşi geyikler sebebiyle Nara Geyik Parkı olarak da anılır. Nara gezimizin ardından Kyoto’ya doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Kyoto’ya varışımızla birlikte öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Kiyomizu Tapınağı ile Kyoto Turumuza başlayacağız. Kiyomizu Tapınağı ilkbahar ve sonbaharda rengarenk bir deniz halinde patlayan çok sayıda kiraz ve akçaağaç ağacının yanı sıra uzaktaki Kyoto şehrinin güzel manzaralarını sunuyor. Sahneyle birlikte çivi kullanılmadan inşa edilen ana salon, tapınağın ana ibadet nesnesini, on bir yüzlü, bin silahlı Kannon'un küçük bir heykelini barındırıyor. Kiyomizu’nun ardından Kyoto'nun ünlü geyşa bölgesi olan Gion’u ziyaret edeceğiz. Gion ziyaretimizde Geiko (geyşalara Kyoto’da verilen isim) ve Maiko'ların (Geiko çırakları) eğlendikleri ve alışveriş yaptıkları dükkanlar, restoranlar ve Ochaya (çay evleri) göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimini takiben otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz Kyoto’daki otelimizde.

5.

Gün
KYOTO > 02 Nisan 2024 Salı > (K) 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Kyoto Şehir Turu için hareket. Turumuzun ilk durağı Arashiyama Bambu Ormanı olacak. 500 metrelik bir yürüyüş parkuru bulunan ormanda yürüyüş yapabilir ve rüzgarın bambular arasından geçerek ortaya çıkardığı sesleri dinleyebiliriz. Bambu Ormanı’nın ardından Altın köşk olarak da bilinen Kinkakuji Tapınağı ile turumuza devam edeceğiz. Kinkakuji Tapınağı, Kitayama bahçe düzenleme sanatının kusursuz bir örneği olarak dünyaca kabul görmüştür. Bu özellikleri sayesinde 1994 yılı itibarıyla eski başkent Kyoto'nun önemli kültür varlığı olarak UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne alınmıştır. Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından “Huzurlu Ejderha'nın Tapınağı" olarak da bilinen ve Japonya'nın kuzeybatısında yer alan bir Zen tapınağı olan Ryoanji Tapınağı ile turumuza devam ediyoruz. Tapınak, UNESCO'nun Dünya Miras Yeri olarak Antik Kyoto Tarihi Eserleri'nin bir parçasıdır. Turumuza Japonya'nın Kyoto kentinde bulunan bir kale olan Nijō Kalesi ile devam ediyoruz. Kalede sur duvarlarının iki merkezli halkası, Ninomaru Sarayı, Honmaru Sarayı'nın yıkıntıları, çeşitli destek binaları ve çeşitli bahçeleri göreceğiz. Tur bitiminde otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Kyoto’daki otelimizde.

6.

Gün
KYOTO  HAKONE > 03 Nisan 2024 Çarşamba > (K) 6 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip Kyoto Turumuza devam ediyoruz. İlk olarak bir Şinto tapınağı olan ve 711 yılında Hata-no-Iroko tarafından bulunduğu söylenen Fushimi Inari Shrine ziyaretimizi gerçekleştireceğiz. Ardından Nishiki Pazarı ziyaretini gerçekleştiriyoruz. Nishiki, Kyoto şehir merkezinde yer alan bir pazar yeridir. Tarih ve gelenek açısından zengin olan pazar, Kyoto'nun birçok ünlü yiyecek ve ürününün satın alındığı yer olarak bilinir. Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından dünyanın ilk hızlı treni olan Shinkansen ile Hakone’ye hareket. Odawara İstasyonu’na varışımızla birlikte konaklama yapacağımız otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz Oiso’daki otelimizde.

Not: Bu sabah otelden ayrılırken yanımıza tek gecelik küçük bir çanta almamız gerekmektedir. Otelde bırakacağımız diğer tüm eşyalar Tokyo’daki otelimize transfer edilecek ve ertesi gün elimize ulaşacaktır


7.

Gün
HAKONE  FUJİ DAĞI  TOKYO > 04 Nisan 2024 Perşembe > (K) 7 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip Hakone Turumuza bir volkanik oluşum olan Owakudani Vadisi ile başlıyoruz. Hakone’den teleferikle yukarı çıkarak muhteşem güzellikteki manzaranın keyfini çıkaracağız. Ashi Gölü’nü de ziyaret ettikten sonra öğle yemeği için serbest zaman vereceğiz. Yemeğin ardından Fuji bölgesine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Dünya Miras Alanları, UNESCO tarafından hazırlanan "Dünya Kültürel ve Doğal Mirasının Korunmasına İlişkin Sözleşme" kapsamında tescil edilen kalıntılar, yapılar ve doğa harikalarından oluşan Fujisan Dünya Miras Alanı’nı ziyaret edeceğiz. Sıradaki durağımız ise 2013 yılında UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’ne girmeye hak kazanan Fuji Dağı olacak. Fuji Dağı Japonya'daki en yüksek dağı ve ülkenin kutsal sembolü olarak kabul edilmektedir. Fuji Dağı, genel olarak tek bir dağ sanılsa da aslında üç ayrı volkandan oluşur. Honshu adasında bulunan ve Shizuoka ile Yamanashi illeri arasında bir sınır konumunda olan Fuji Dağı, Tokyo’dan sadece 100 kilometre uzaktadır ve bulutsuz bir günde Tokyo’daki yüksek binalardan bile görülebilmektedir. Turumuzun bitiminde konaklama yapacağımız otelimize transfer. Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz Tokyo’daki otelimizde.

8.

Gün
TOKYO > 05 Nisan 2024 Cuma > (K) 8 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Tokyo Şehir Turu için hareket. Turumuzda ilk göreceğimiz yer Ana Saray, İmparatorluk ailesinin özel konutları, arşiv, müze ve idari ofisler olmak üzere birçok binayı içeren Tokyo İmparatorluk Sarayı olacak. Tokyo İmparatorluk Sarayı, 15. yüzyılda Şogu'nun ikamet ettiği eski bir kalenin bulunduğu alana inşa edilmiştir. 19. yüzyılda, İmparator Meiji kraliyet hanesini Kyoto'dan Tokya'ya taşıdığında burası da kraliyet ailesinin mülkü olmuştur. Binaların çoğu İkinci Dünya Savaşı'nda tahrip edildiğinden dolayı, bugün saraydan kalan en eski eşyalar sadece 50 yıllıktır. İmparatorluk Sarayı’nın ardından uluslararası alanda Japon gençlik kültürü ve modasının merkezi olarak bilinen Harajuku ve Omotesando’yu ziyaret edeceğiz. Bölgede alışveriş ve yemek seçenekleri arasında küçük, gençlere yönelik, bağımsız butikler ve kafeler yer almaktayken Omotesandō'da yoğun olarak üst düzey lüks mağazalardan oluşan çok sayıda büyük zincir mağazalar da bulunmaktadır. Öğle yemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardınan Tokyo'nun Shibuya semtinde bulunan bir Şinto tapınağı olan Meiji Shrine’i göreceğiz. Tapınak İmparator Meiji ile İmparatoriçe Shōken'ın ruhlarına adanmıştır. birçok gökdelenin bulunduğu, Tokyo’nun en kalabalık bölgelerinden biri olan Shibuya’yı ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrasında otelimize dönüş. Gecelememiz Tokyo’da otelimizde.

9.

Gün
TOKYO > 06 Nisan 2024 Cumartesi > (K) 9 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, Tokyo Şehir Turuna devam ediyoruz. İlk durağımız önce bir Budist tapınağı olan, Tokyo’nun en eski ve en renkli tapınaklarından biri olarak kabul edilen Asukasa Tapınağı ya da diğer bir adıyla Sensoji Tapınağı olacak. Santa-jama (Üç Tanrının Tapınağı) olarak da adlandırılan Asakusa, hem turistler hem yerel halk tarafından oldukça ilgi görmektedir. II. Dünya Savaşı'nın son senesindeki bombalı saldırılardan sonra Tokyo'da ayakta kalabilen nadir tapınaklarındandır, bu sebeple binanın orijinal yapısı hâlâ bozulmamıştır. Tapınak her sene mayıs ayında düzenlenen Santa Festivali'ne de ev sahipliği yapmaktadır. Efsaneye göre 2 balıkçı erkek kardeş tarafından, merhamet tanrıçası Kannon’a saygılarını sunmak adına inşa edilmiş olan Asukasa Tapınağı’nın ardından Nakamise adı verilen alışveriş caddesini görüyoruz. Ardından, Tokyo’nun dünya çapındaki en ünlü mahallelerinden biri olan Akihabara ziyaretimiz ile turumuza devam edeceğiz. Akihabara, küçük işporta tezgahlarından çok büyük alışveriş merkezlerine kadar farklı türde elektronik mağazalarıyla ünlü son derece kalabalık bir alışveriş bölgesidir. Elektronik kenti olarak da bilinen Akihabara’daki turumuzun ardından öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından Hamarikyu Bahçeleri’ni gezeceğiz. Hamarikyu Bahçeleri, Japonya'nın başkenti Tokyo'nun Chūō semtinde bulunan geniş bir parktır. Park, Sumida Nehri'nin ağzında yer almakta olup Tokyo Körfezi ile çevrilidir. 17. yüzyıldan kalma bir Tokugawa ailesine ait bir arazi iken halka açık bir park olarak yeniden düzenlenmiştir. Hamarikyu’nun ardınan lüks butiklerin yanı sıra birinci sınıf kokteyl ve suşi barlarıyla dolu olan şehrin en popüler alışveriş bölgelerinden biri olan Ginza bölgesi olacak. Ginza, dünyanın en lüks alışveriş bölgelerinden biri olarak bütün dünyadan sayısız turiste ev sahipliği yapmaktadır. Turumuzun ardından Haneda Havalimanı’na transfer. Gecelememiz uçakta.

10.

Gün
TOKYO  DOHA  İSTANBUL > 07 Nisan 2024 Pazar 10 gün programını görmek için tıklayınız

Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Qatar Airways’in QR813 sefer sayılı uçuşu ile saat 01.00’ta Doha’ya uçuş. Yerel saat ile 06.30’ta Doha’ya inişin ardından uçak değiştirerek Qatar Airways’in QR239 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.15’te İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 11.45’te İstanbul Havalimanı’na iniş ve turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

DAHİL OLANLAR:
 Qatar Airways tarifeli seferleri ile IST-DOH-KIX/HND-DOH-IST parkurunda gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı vergileri
 Belirtilen veya benzeri otellerde toplam 7 gece konaklama
 Hızlı tren Shinkansen ile yolculuk
 Panoramik Osaka şehir turu
 Arashiyama Bambu Ormanı turu
 Panoramik Nara şehir turu
 Nara Parkı
 Panoramik Tokyo şehir turu
 Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
 Programda belirtilen tüm turlar
 Türkçe rehberlik hizmeti
 Mesleki sorumluluk sigortası (1618 sayılı yasa gereği düzenlenen sigortadır)


HARİÇ OLANLAR:
 Yurt dışı çıkış harcı (150 TL)
 Dahil olduğu belirtilmeyen tüm müze ve örenyeri giriş ücretleri
 Dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve yemeklerdeki içecekler
 Ekstra turlar
 Kişisel harcamalar
 Seyahat sağlık sigortası
 Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm servisler
 Bahşişler (kişi başı günlük 2 USD)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Kısaltmaların açıklamaları >>> (K): Kahvaltı | (A): Akşam Yemeği | (Ö): Öğle Yemeği

Osaka (2 gece) 4* Hotel Plaza Osaka vb. www.plazaosaka.com/en

Kyoto (2 gece) 3* Urban Hotel Kyoto Nijo Premium vb. www.uh-urban.com/nijo/index.html

Hakone (1 gece) 4* Oiso Prince Hotel vb. www.princehotels.co.jp/oiso

Tokyo (2 gece) 4* Hotel JAL City Tokyo Toyosu vb. www.plazaosaka.com/index.html

29 Mart 2024 Qatar Airways QR246 IST-DOH 20.05-00.20 (+1)

30 Mart 2024 Qatar Airways QR802 DOH-KIX 01.40-17.00

07 Nisan 2024 Qatar Airways QR813 HND-DOH 01.00-06.30

07 Nisan 2024 Qatar Airways QR239 DOH-IST 07.15-11.45

Japonya, Doğu Asya'da 6.852 adadan oluşan bir takımada ülkesidir. Büyük Okyanus'ta bulunan ülke Japon Denizi'nden Çin, Kuzey Kore, Güney Kore ve Rusya'nın doğusuna, kuzeyde Ohotsk Denizi'nden güneyde Doğu Çin Denizi'ne ve Tayvan'a kadar uzanır. Japonca adını oluşturan kanji karakterler "güneş" ve "köken" anlamına gelir. Bu nedenle Japonya "Doğan Güneşin Ülkesi" diye de bilinir. Ülke sekiz bölgede 47 prefektörlüklere ayrılmıştır. Adaların çoğu dağlıktır ve bazıları yanardağlardan oluşur. Japonya'nın en yüksek dağı olan Fuji Dağı bir yanardağdır. Japonya yüzde 98,5'i Japon olan 126 milyonluk nüfusuyla dünyanın nüfus açısından on birinci en kalabalık ülkesidir.

ÖNEMLİ NOTLAR:

• Tur programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Paket tur için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, tur kalkışına 30 gün kala iptal edilebilir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur tarafınıza bildirilecektir.

• Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.

• Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir ve eskisini tamamen geçersiz kılar.

• Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.

• Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate hatalı hizmetlerinden, Acente’nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler. Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman ya da havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Jojo Tatil’ın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. Yolcuların check-in işlemini ve koltuk seçimini ilgili havayolunun sitesinden tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.

• Jojo Tatil; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

• 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında aynı odada kalan ve yaş grubuna uyan tek çocuk için geçerlidir. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından en az birisi olmadan tura katıldığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin tüm seyahat süresince kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

• Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen müze, ören yeri girişlerini içermeyen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir. Bu sayının altında kalınması durumunda fiyat artışı ile ekstra turlar yapılabilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Jojo Tatil sorumlu tutulamaz.

• Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

• Tur detayları, havalimanı sorumlusu, tur lideri ve otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce yapılacaktır.

• Pasaport resmi bir belge olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş veya yırtılmış olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

• Bu tur programı için T.C. vatandaşlarına vize uygulaması bulunmamaktadır. Pasaport polisi geçerli vizesi olsa dahi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda tüm mali ve hukuki sorumluluk yolcuya aittir. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.

• Türkiye sınır kapılarından çıkış yapılırken, Türk veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan geçerli vizeye sahip pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aranmaktadır. Bu şarta uymayan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir. 6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Jojo Tatil’ın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

• Programda dahil olarak belirtilen turlara katılmayan misafirlerimiz herhangi bir ücret iadesi alamaz.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#SKY
LOKASYON:
Japonya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

3.097$

10 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Japonya Turu Qatar Havayolları... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.