İspanya Beyaz Köyler Turu Freebird Havayolları ile 4 Gece ABC ABC

FIRSAT
  • İspanya Beyaz Köyler Turu Freebird Havayolları ile 4 Gece ABC ABC: Albacete & Costa Del Sol (3) & Frigilianam & Grazalema & Marbella & Valencia (1)
  • İspanya Beyaz Köyler Turu Freebird Havayolları ile 4 Gece ABC ABC: Albacete & Costa Del Sol (3) & Frigilianam & Grazalema & Marbella & Valencia (1)
  • İspanya Beyaz Köyler Turu Freebird Havayolları ile 4 Gece ABC ABC: Albacete & Costa Del Sol (3) & Frigilianam & Grazalema & Marbella & Valencia (1)
  • İspanya Beyaz Köyler Turu Freebird Havayolları ile 4 Gece ABC ABC: Albacete & Costa Del Sol (3) & Frigilianam & Grazalema & Marbella & Valencia (1)
  • Freebird Havayolları ile
  • 3* Oteller
  • 4 Gece 5 Gün
  • ABC ABC
Albacete & Costa Del Sol (3) & Frigilianam & Grazalema & Marbella & Valencia (1)

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – ALBACETE – UBEDA – BAEZA – COSTA DEL SOL 1. gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Freebird Hava Yolları özel seferi ile Albacete’ye gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Orta Çağ döneminden kalma Baeza & Ubeda (50 Euro) kasabalarına hareket. Ardından öğle yemeği için serbest zaman. Turumuzun ardından Costa Del Sol’daki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

2.

Gün
COSTA DEL SOL – FRIGILIANA – MALAGA – COSTA DEL SOL 2. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının Frigiliana’ya hareket. Bölgenin romantik köylerinden biri olan Frigiliana’yı ziyaret edeceğiz. Köy merkezindeki serbest zamanın ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Malaga (25 Euro) şehir merkezine hareket. Katedral Meydanı, Pablo Picasso’nun doğduğu ev, tarihi kent görülecek yerler arasındadır. Rehberimizin belirleyeceği serbest zaman içerisinde bu dönemler için özel olarak kurulan Noel pazarlarını gezip alışveriş yapabilirsiniz. Turumuzun ardından otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
COSTA DEL SOL – SETENIL – GRAZALEMA – MARBELLA – COSTA DEL SOL 3. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Setenil’e (25 Euro) hareket. Setenil De Las Bodegas, mağaralar üzerine kurulmuş ilginç coğrafyaya sahip 3.000 nüfuslu bir köydür. Buradaki gezimizin ardından bölgenin diğer beyaz köyü Grazalema’ya hareket. Turumuzun ardından yemek molası ve İspanya’nın en güzel tatil kasabalarından biri olan Marbella’ya hareket. Kasaba merkezinde rehberimizin belirleyeceği süre içerisinde serbest zaman. Marbella’da tarihi kent ve sokakları, ünlü Portakal Meydanı ve Katedral görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Costa Del Sol’e hareket ve otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
COSTA DEL SOL – MURCIA – CARTAGENA – VALENCIA 4. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Murcia & Cartagena (50 euro) turu. Turumuza Murcia Şehir turuyla başlıyoruz. Katedral, tarihi kent, Belediye Saray Meydanı görülecek yerler arasındadır. Ardından Cartegena’ya hareket ve panoramik şehir turu; Cartagena turumuzda ,2000 yıllık bir geçmişe sahip olan ve Kartacalılar tarafında kurulan sonra Romalılar tarafından fethedilen ve bir dönem ise Arap yönetiminde bulunan bu eski ve yeni medeniyet şehrinde göreceğimiz yerler arasında, Cervantes’in Evi, Cartagena Belediye binası, Romali Anfiteiyatro ve Katedral kalıntıları, Cartagena Tren Garı, Cartagena Katedrali. Ardında Valencia’ya hareket. Katedral, Serranos Kuleleri ve Boğa Güreşleri Arenası görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Valencia’daki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

5.

Gün
VALENCIA – ALBACETE – İSTANBUL 5. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Albacete Havalimanı’na hareket. Freebird Hava Yolları özel seferi ile İstanbul’a uçuş. İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

o Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası / Çıkış saatleri 10:00 – 12:00 arasındadır.

o Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.

o *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.

o Gruplarda fiyatlar geçerli değildir, Özel fiyatlarımızı sorunuz.

o Program Freebird Hava Yolları Özel Seferi ile olup, uçuş saatleri değişiklik gösterebilir.

o Konaklama şehri örnek olup, müsaitlik durumuna göre konaklama tek şehir olarak Murcia, Granada, Valencia şehirlerinden birinde konaklama yapılabilir.

FHY515 ISTABC 08:45 10:45 - FHY516 ABCIST 13:45 20:00

COSTA DEL SOL (şehir dışı) 3* Bb Hotels vb.- VALENCIA (şehir dışı 3* Tryp Almussafes Hotel vb.

ÖNEMLİ NOTLAR

 Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, acente tarafından son iptal bildirim tarihi tur kakışına 21 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

 Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede yada farkı şehirde kullanılabilir. Böyle bir durumda, gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

 Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve sadece araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar ve programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle, kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılmasının imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Jojo Tatils sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 Tur uçuşları grup bileti olduğu için uçak saatleri değişebilir. Güncel uçuş detaylarını acentenizden teyit edebilirsiniz. Güncel saatler tur bilgilendirmesi ile acenteniz tarafından iletilecektir.

 İç hat uçuşu almadan tur uçuş saatlerinin teyit edilmesi gerekmektedir. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu acenteden bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin acente tarafından iptal edilmesi durumunda ya da saat değişikliği olduğu durumlarda acenteden herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptal değişikliğinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder. Bu durumdan Jojo Tatils sorumlu tutulamaz.

 Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilmektedir.

 Uçaksız olarak tura dahil olan misafirlerimizin, kendi imkanları ile ve herhangi bir gecikme olmadan tur başlangıç noktasında hazır bulunması gerekmektedir. Aksi bir durumda tüm transferlerini kendi imkanları ile sağlayacaklardır.

 Tura katılım için hava yolları kuralları doğrultusunda bildirilen saatlerde, belirtilen havalimanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binemeyen misafirlerin, uçuşu gerçekleştirememeleri durumundan Jojo Tatils sorumlu değildir. Uçağı kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

 Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, pasaportları / kimlikleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Jojo Tatils sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması zorunluluğu olmadığı gibi ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

 Hastalık, kayıp çalıntı gibi durumlarda rehber için grubun bütünlüğü ve devamı esas olduğundan, rehber bu tarz olumsuz durumlarda misafirlere birebir eşlik edememektedir.

 Turun satın alınması sırasında pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının doğru olarak bildirilmesi zorunludur. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak bilet iptal ve değişiklik ceza bedelleri tarafınızdan tahsil edilir.

 Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.

 Tur esnasında, otobüs kullanımında koltuk numarası garanti edilemez.

 Turlarımız esnasında rehberimizin misafirlere bildirdiği saatler hareket, araç tekerleğinin dönme saatidir. Tüm misafirlerimizin hakkını eşit olarak gözetmekle sorumlu olan rehberimiz buluşma saatlerinde herhangi bir bekleme yapmadan aracı hareket ettirecektir. Olası bir durumda geç kalan misafirimiz bir sonraki durağa kadar ulaşımını kendi imkanları ile yapmak durumundadır.

 Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir. Ekstra turlar esnasında misafirlerimize farklı rehber eşlik edebilir.

 Ekstra turların dahil olmadığı, klasik paketlerimizde ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 Ekstra turların dahil olduğu programlarda, müze & ören yeri giriş ücretlerinin rezervasyon esnasında acentenize ya da tur esnasında rehbere ödenmesi zorunludur.

 Jojo Tatils, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Jojo Tatils, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

VİZE

 T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

 Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir.

 Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

 Programda belirtilen vize bilgileri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tabii olduğu bilgilerdir. Türkiye Cumhuriyeti dışında bir pasaporta sahip olan misafirlerimiz vize bilgilerini ilgili konsolosluklardan temin etmelidirler.

 Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Jojo Tatils sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

 Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; alınan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#FLY
LOKASYON:
İspanya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

399

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İspanya Beyaz Köyler Turu Freebird... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.