Exclusive Noel Pazarları Turu Türk Havayolları ile 3 Gece BSL BSL

LÜKS
 • Exclusive Noel Pazarları Turu Türk Havayolları ile 3 Gece BSL BSL                           : Bern & Gstaad & Vevey (2) & Glacier 3000 & Montrö & Colmar & Basel (1)
 • Exclusive Noel Pazarları Turu Türk Havayolları ile 3 Gece BSL BSL                           : Bern & Gstaad & Vevey (2) & Glacier 3000 & Montrö & Colmar & Basel (1)
 • Exclusive Noel Pazarları Turu Türk Havayolları ile 3 Gece BSL BSL                           : Bern & Gstaad & Vevey (2) & Glacier 3000 & Montrö & Colmar & Basel (1)
 • Exclusive Noel Pazarları Turu Türk Havayolları ile 3 Gece BSL BSL                           : Bern & Gstaad & Vevey (2) & Glacier 3000 & Montrö & Colmar & Basel (1)
 • Exclusive Noel Pazarları Turu Türk Havayolları ile 3 Gece BSL BSL                           : Bern & Gstaad & Vevey (2) & Glacier 3000 & Montrö & Colmar & Basel (1)
 • Exclusive Noel Pazarları Turu Türk Havayolları ile 3 Gece BSL BSL                           : Bern & Gstaad & Vevey (2) & Glacier 3000 & Montrö & Colmar & Basel (1)
 • Türk Havayolları ile
 • 4* Oteller
 • 4 Gece 5 Gün
 • BSL BSL
Bern & Gstaad & Vevey (2) & Glacier 3000 & Montrö & Colmar & Basel (1)

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – BASEL – BERN – MONTRÖ – VEVEY 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava yolları tarifeli seferi ile Basel’e uçuyoruz. Varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle başkent Bern’e geçiyoruz. Bern şehir turunu yaptıktan sonra Noel Pazarları için hareket. Noel Pazarları gezisi ile birlikte öğle yemeği molası ve serbest zaman. Sonrasında Montrö’ye hareket ediyoruz. Montrö Noel Pazarını gezdikten sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

2.

Gün
GSTAAD – GLACIER 3000 – MONTRÖ 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz ile Gstaad turu için hareket. Birbirinden güzel Şale tipi köy evleriyle ünlü Gstaad, Prens Charles ve Grace Kelly gibi kraliyet ailesi mensuplarından, Kofi Annan gibi politikacılara, Elton John gibi dünyaca ünlü şarkıcılardan, Elizabeth Taylor gibi ünlü oyunculara ve dünyanın dört bir yanından birçok ünlü ismin, kısa süreli tatillerini geçirmek için tercih ettiği gözde yerlerin başında gelmektedir. Burada kendinizi sanki masallarda geçen köylerde gibi hissedeceksiniz. Gstaad’da vereceğimiz serbest zaman sonrası rehberimizin belirleyeceği saate Glacier 3000’e çıkmak üzere Pillon geçidi üzerinde bulunan teleferik istasyonuna hareket. Buradan teleferikle Glacier 3000’e hareket edeceğiz. 3000 metre yükseklikte yer alan Glacier 3000’in panorama platformu, yükseklik korkusu olmayanlar için unutulmaz bir deneyim olabilir. Burada dünyanın iki dağ zirvesini birbirine bağlayan ilk asma köprüsü Peak-walk’da yürüyebilirsiniz. Köprü hava şartlarına bağlı olarak yıl boyunca açık. 107 metre uzunluğunda 80 cm genişliğinde olan bu köprüde eşsiz manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Tur sonrası Montrö’ye hareket ediyoruz. Montrö’de serbest zaman ve Noel Pazarları gezisi sonrası Chillon Su Kalesi için hareket. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
COLMAR – BASEL 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz ile Basel şehir turu için hareket. Basel şehir ve Noel Pazarları gezisi sonrası öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği ve serbest zamanımızın ardından otelimize transfer. Otele yerleşmek ve akşam yemeği için serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
BASEL – İSTANBUL 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, odaların boşaltılması ve rehberimizin bildireceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava yolları tarifeli seferi ile İstanbul uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İstanbul’a varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

DAHİL OLANLAR:
 Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) - Basel (BSL) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı vergileri
 4* otellerde 3 gece oda & kahvaltı konaklama
 Alan-otel-alan transferleri
 Özel otobüslerimiz ile havalimanı transferleri
 Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 TURSAB mesleki sorumluluk sigortası


HARİÇ OLANLAR:
 Vize ücreti, servis bedeli
 Seyahat sağlık sigortası
 Programda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
 Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Müze ve ören yerleri girişleri
 Turist şehir vergileri
 Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

*** Müze ve Ören Yerleri Girişleri: Glacier 3000 Peak Walk by Tissot, Buzullarda Yürüyüş ve Buz Ekspres Telesiyej + Turist Şehir vergileri Kişi başı 170 €
***Tur esnasında rehberimize ödenecektir***
(Turist şehir vergileri & Lokal rehber ödemeleri zorunlu olup, tur esnasında rehbere ödenecektir.
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

*** Müze ve Ören Yerleri Girişleri: Glacier 3000 Peak Walk by Tissot, Buzullarda Yürüyüş ve Buz Ekspres Telesiyej + Turist Şehir vergileri  Kişi başı 170 €  ***Tur esnasında rehberimize ödenecektir*** (Turist şehir vergileri & Lokal rehber ödemeleri zorunlu olup, tur esnasında rehbere ödenecektir.

Vevey - 4* Modern Times vb. // Basel - 4* Pullman Hotel & Resort vb

o Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası / Çıkış saatleri 10:00 – 12:00 arasındadır.

o Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.

o *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.

o İç hat bağlantı detay ve fiyat farklarını sorunuz.

o Gruplarda fiyatlar geçerli değildir, Özel fiyatlarımızı sorunuz.

IST-BSL TK 1923 09:30 – 10:40 // BSL-IST TK 1924 11:30 – 16:25

 Tur Programımız minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

 Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Jojo Tatil sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

 Jojo Tatil, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Jojo Tatil, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.VİZE

 T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

 T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

 Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

 Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Jojo Tatil sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

 Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#FLY
LOKASYON:
İsviçre (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

1.299

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Exclusive Noel Pazarları Turu... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.