Dominik Cumhuriyeti Ada Turu Özel Havayolları ile 6 Gece LRM LRM

İYİ SEÇİM!
  • Dominik Cumhuriyeti Ada Turu Özel Havayolları ile 6 Gece LRM LRM: La Romana-Punta Cana Saona Adasi
  • Dominik Cumhuriyeti Ada Turu Özel Havayolları ile 6 Gece LRM LRM: La Romana-Punta Cana Saona Adasi
  • Dominik Cumhuriyeti Ada Turu Özel Havayolları ile 6 Gece LRM LRM: La Romana-Punta Cana Saona Adasi
  • Dominik Cumhuriyeti Ada Turu Özel Havayolları ile 6 Gece LRM LRM: La Romana-Punta Cana Saona Adasi
  • Özel Havayolları ile
  • 5* Oteller
  • 6 Gece 7 Gün
  • TZ-DO6-LRM181223
  • Acun Medya Prodüksiyon ve Canlı Oyun İzleme Turu
  • LRM LRM
La Romana-Punta Cana Saona Adasi

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul - La Romana-Punta Cana 18.12.2023 1. gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 03:30'da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerimizin ardından direkt olarak özel seferi ile 06.30’da La Romana uçuşumuza başlıyoruz. Dominik Cumhuriyeti yerel saati ile 11:30’da La Romana Havalimanı’na varışımızın ardından özel otobüsümüz ile transfer. Giriş işlemlerini yaptıktan sonra akşam programımız için dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.

2.

Gün
Acun Medya Prodüksiyon Ve Canli Oyun İzleme & Yarişma Turu 19.12.20 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızla birlikte turumuzun en önemli gününe başlıyoruz. Acun Medya Prodüksiyon tarafından düzenlenen yarışma programının çekildiği alanda yaklaşık 1 saat boyunca oyun parkurlarını safari araçları ile gezeceğiz. Daha sonra benzersiz bir macera bizleri bekliyor. Oyun parkurlarından birinde kura çekerek yapacağımız yarışma ile oldukça eğlenceli bir rekabet yaşayacağız. Yarışmaların ardından öğle yemeğimizi alıyoruz ve sonrasında ise canlı oyun izlemek üzere çekim yapılan parkura yöneliyoruz. Türkiye yarışmacılarının heyecanla yarışacağı anlarda orada bulunmak unutulmaz bir tecrübe olacak. Çok eğlenceli ve unutulmaz bir günün ardından otelimize dönerek akşam yemeğimizi alacağız. Geceleme otelimizde.

*Bu aktivitemize katılmak isteyenler için, ekibimiz tarafından kura çekimi yapılarak Acun Medya parkurlarında yarışma düzenlenecektir. Parkurların bulunduğu Acun Medya prodüksiyon alanında, yarışma formatının gizlilik sözleşmesi gereği ziyaretçiler tarafından telefon, kamera ve diğer tür kayıt cihazlarının kullanılmasına izin verilmemektedir.


3.

Gün
Saona Adasi & Catamaran Turu 20.12.2023 3. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde aldığımız açık büfe kahvaltının ardından Dominik Cumhuriyeti’ne bağlı en güzel adacıklardan birinin keyfini çıkarmak için güne başlıyoruz. Katamaran ile denize açılarak Doğu Milli Parkı içinde yer alan Saona adasını ziyaret edeceğiz, özenle korunmuş egzotik adanın eşsiz doğasının yanı sıra Karayipler'in en güzel denizine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Adaya giderken Acun Medya Prodüksiyon yarışmalarının yapıldığı denizdeki oyun parkurlarını uzaktan görme şansımız olacak. Katamarandan keyifle izleyeceğimiz eşsiz manzaranın yanı sıra; yüzme, voleybol gibi aktiviteler için serbest zamanımız olacak. Katamaranda limitsiz içecek servisi ve adada açık büfe öğle yemeği servis edilecektir. Tüm günü geçirdiğimiz bu eğlenceli ve dinlendirici turun ardından katamaranla iskeleye dönecek ve tur otobüsümüzle yolculuğumuza devam edeceğiz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra Coco Bongo Nıght Show turuna (250USD) katılabilirler. Birbirinden iyi dansçıların canlı performanslarını izleyeceğiz. Işık gösterileri ve eğlence dolu anlar ile Punta Cana’da mutlaka deneyimlemeniz gereken, unutamayacağınız bir gece olacaktır. Coco Bongo; yüksek enerjili bir parti atmosferine ve ünlü filmlerden sahneleri yeniden canlandıran 40’tan fazla sanatçıyla dünyaca ünlü bir gösteriye sahiptir. En sevdiğiniz şarkılara eşlik ederek, dans etmenin ve eğlencenin keyfini çıkarın. Geceleme otelimizde.

4.

Gün
Dominik Yerel Yaşam Tabiat Gezisi & Altos De Chavón Turu 21.12.2023 4. gün programını görmek için tıklayınız

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından çevre gezilerimize devam etmek üzere turlarımıza başlayacağız. Adanın eşsiz doğasını, kültürünü ve geleneklerini tanımak için güzel bir fırsat olan turumuzu yapmak üzere otelden ayrılacağız. Öncelikle kırsal bölgelerin ulaşılmaz en güzel yerlerine giderek doğayı ve kasabaları keşfedeceğiz. Bu gezimizde kahve ve kakao üretimlerinin yapım aşamalarını ve tabii ki Puro ve tütünün serüvenini öğreneceğiz. Yerel bir restoranda öğle yemeğimizi ardından kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz Altos de Chavón kasabasına gidiyoruz. Chavón Nehri yakınında La Romana'da 16. Yüzyıl Roma dönemi köylerinden esinlenerek inşa edilmiş bir replikadır. Taştan yontulmuş alan, uzun zaman önce adada Akdeniz esintileri taşıyan bir köyün nasıl görüneceğinin etkileyici bir örneğidir. İnşaat, Altos de Chavón'un yapımına, Dominik Cumhuriyeti kültürü için bir merkez olarak hizmet vermesi amacıyla 1976'da başlanmıştır. Burada görülen taş işçiliği ve metal oymaların çoğu, bir zamanlar ada yaşamında çok öne çıkan el işçiliğine dikkat çekmeye devam eden yerel zanaatkarlar tarafından yapılmıştır. Turumuzun ardından otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.

Gün
Punta Cana 22.12.2023 5. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltımızın ardından herşey dahil otelimizin tüm gün tadını çıkartıyoruz. Kahvaltı, öğle, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6.

Gün
Punta Cana-La Romana Cana 23.12.2023 6. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından 10:00 da check-out işlemlerimizi tamamlayarak dönüş yolculuğumuz için havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bagaj ve check-in işlemlerimizin ardından direkt uçuş ile yerel saat 16:00’da İstanbul yolculuğumuza başlıyoruz. Gecemizi uçakta geçiriyoruz.

7.

Gün
İstanbul 24.12.2023 7. gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul yerel saati ile 11:00 ‘de havalimanına varışımızın ardından turumuz sona ermektedir

DAHİL OLANLAR:
 Özel Hava Yolları ile İstanbul (IST) - La Romana (LRM) -İstanbul (IST) ekonomi sınıfı uçak biletleri
 Seçilen Otelde Her Şey Dâhil Konseptiyle Konaklama
 Programda Belirtilen Tüm Turlar ve Yemekler
 Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
 Kahve, Kakoa ve Tütüne Yolculuk & Altos de Chavon Turu
 Acun Medya Prodüksiyon ve Canlı Oyun İzleme Turu
 Yarışma Turu
 Saona Adası & Catamaran Turu
 Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 Açılış partisi


HARİÇ OLANLAR:
• Kişisel Harcamalar ve Bahşişler
• Programda belirtilmeyen ekstra hizmetler
• Coco Bongo Night Show (250 USD)
• Yurtdışı Çıkış Harcı
• Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

5* Catalonia Bavaro Beach & Golf and Resort (AI – Junior Suite Rooms)

5* Melia Punta Cana Beach Wellness Inclusive

5* Hard Rock Hotel& Casino All Inclusive Resort

NOTLAR: •Business class gidiş – dönüş fark kişi başı 2.800USD’dir.

ÖNEMLİ NOTLAR

• Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

• Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

• Gidiş uçuşu kalkış saatine 96 saat kalana dek yapılacak rezervasyon iptallerinde sebep gözetilmeksizin kesintisiz olarak iptal edilebilmektedir. Gidiş uçuşu kalkış saatine 96 saat veya daha az süre kala yapılacak rezervasyon iptallerinde ise rezervasyon bedeli %100 ceza uygulanarak iptal edilebilmektedir.

• Şehirlerde oluşabilecek fuar, kongre, etkinlik vb. durumlarda taahhüt edilen mesafe ve bölge dışında konaklama yapılabilir. Böyle bir durumda otel bölgesi, tur hareketinden en az 30 gün önce acentelerimize yazılı olarak bilgi verilecektir.

• Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından ACENTE kesinlikle sorumlu değildir.

• Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

• ACENTE, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde ACENTE den tazminat hakkı yoktur.

• ACENTE, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

• Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

• Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

• Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ACENTE sorumlu tutulamaz.

• Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden ACENTE sorumlu değildir.

• Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

• Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, ACENTE’nin sorumluluğunda değildir.

• Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

• Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

• Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

• Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

• Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

• Fuar, kongre, seminer gibi yoğun dönemlerde ki otel konaklamaları şehir dışında yapılabilir.

• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACENTE sorumlu tutulamaz.

• Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

• ACENTE, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

• Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

• 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

• Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

• Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

• İptal ve değişiklik durumunda “ACENTE SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ZONE
LOKASYON:
Dominik Cumhuriyeti (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

2.999$

7 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Dominik Cumhuriyeti Ada Turu Özel... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.