Büyük Uzakdoğu Turu Emirates Havayolları ile 11 Gece HKG KUL

FIRSAT
 • Büyük Uzakdoğu Turu Emirates Havayolları ile 11 Gece HKG KUL: HONG KONG (2) & BANGKOK (3) & PHUKET (3) & SİNGAPUR (1) & KUALA LUMPUR (2)
 • Büyük Uzakdoğu Turu Emirates Havayolları ile 11 Gece HKG KUL: HONG KONG (2) & BANGKOK (3) & PHUKET (3) & SİNGAPUR (1) & KUALA LUMPUR (2)
 • Büyük Uzakdoğu Turu Emirates Havayolları ile 11 Gece HKG KUL: HONG KONG (2) & BANGKOK (3) & PHUKET (3) & SİNGAPUR (1) & KUALA LUMPUR (2)
 • Büyük Uzakdoğu Turu Emirates Havayolları ile 11 Gece HKG KUL: HONG KONG (2) & BANGKOK (3) & PHUKET (3) & SİNGAPUR (1) & KUALA LUMPUR (2)
 • Büyük Uzakdoğu Turu Emirates Havayolları ile 11 Gece HKG KUL: HONG KONG (2) & BANGKOK (3) & PHUKET (3) & SİNGAPUR (1) & KUALA LUMPUR (2)
 • Büyük Uzakdoğu Turu Emirates Havayolları ile 11 Gece HKG KUL: HONG KONG (2) & BANGKOK (3) & PHUKET (3) & SİNGAPUR (1) & KUALA LUMPUR (2)
 • Emirates Havayolları ile
 • 4* 5* Oteller
 • 11 Gece 14 Gün
 • TZ-BUDOGU11EK-HKGKUL
 • HKG KUL
HONG KONG (2) & BANGKOK (3) & PHUKET (3) & SİNGAPUR (1) & KUALA LUMPUR (2)

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – DUBAİ 08 Eylül 2024 1. gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Emirates kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 20:20'de buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Emirates Hava Yolları EK 118 sayılı tarifeli seferi ile saat 23:20’de Dubai’ye hareket ediyoruz.

2.

Gün
DUBAİ – HONG KONG 09 Eylül 2024 2. gün programını görmek için tıklayınız

Yerel saat ile 04:50’de Dubai’ye varış. Ardından Emirates Hava Yolları EK 380 sayılı tarifeli seferi ile 10:05’de Hong Kong’a hareket. Yerel saat ile 22:00’da varış. Varışımızın ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
HONG KONG 10 Eylül 2024 3. gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz ve ardından Hong Kong panoramik şehir turu gerçekleştiriyoruz. Turumuzda Kowloon, Causeway Bay, Victoria Tepesi, Aberdeen Balıkçılar Koyu, Repulse Bay ve Tin Hau Tapınağı görülecek yerler arasındadır. Ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Okyanus Parkı Turu (110 USD)’na katılabilirler. Turumuzda An An ve Jia Jia adlı pandaları, dünyanın en uzun yürüyen merdiveni, 30.000’den fazla balık çeşitliliği ile Atoll Reef Akvaryumu görülecek, okyanus tiyatrosunda yunus ve fokların ilginç gösterilerine tanıklık edeceğiz. Ardından serbest zaman ve otele transfer. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Akşam Yemekli Hong Kong Körfezi Tekne Gezisi Turu (140 USD)’na katılabilirler. Turumuzda canlı müzik ve açık büfe servisimiz ile Hong Kong’un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek güzel bir gece geçirme imkânı bulabilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
HONG KONG – BANGKOK 11 Eylül 2024 4. gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Hong Kong Şehri & Macau Adası & Jade Market Turu (170 USD)’na katılabilirler. İlk olarak Turumuzda Hong Kong İskelesi’nden hareket edecek katamaranlar ile Macau Adası’na hareket ediyoruz. 1 saatlik keyifli bir deniz yolculuğunun ardından gezimize başlıyoruz. Tanrıca Kum Lam Heykeli, A-Ma Tapınağı, Macau kulesinden Penha tepesine geçiş, Macau Hediyelik Dükkânı, St. Paul Kilisesi, Macau Grand Prix Müzesi, Senato Caddesi, Macau’nun dünyaca meşhur Casinosu göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi adada yerel bir restoranda alıyoruz. Son olarak Yeşim taşından yapılmış her türlü hediyelik eşyanın satıldığı Jade Market’e gidiyoruz. Turumuzun ardından Hong Kong Havalimanı’na transferimiz gerçekleştiriyoruz. Saat 21:30’da Emirates Hava Yolları EK 385 sayılı tarifeli seferi ile Bangkok’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 23:45’de varıyoruz ve otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

5.

Gün
BANGKOK 12 Eylül 2024 5. gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz ve ardından panoramik Bangkok şehir turu gerçekleştirmek için hareket ediyoruz. Turumuzda dünyaca meşhur 46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Oturan Budha heykeli, Stupa’lar (mezar taşları), Kraliyet Tapınağı Wat Pho ve içinde 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykeli bulunan Wat Traimit Tapınağı gezilecek yerler arasındadır. Ayrıca; Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu anki kralının Bangkok’taki malikânesi panoramik olarak görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Şehir turundan sonra otele transfer oluyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Bangkok Kanalları Turu (35 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı bulacaksınız. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland’ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyecek ve gezimizi bitirmeden önce Bangkok’un en meşhur 3 tapınağından biri olan muazzam mimarisiyle Wat Arun’u panoramik olarak göreceğiz. Tur sonunda otelimize transfer oluyoruz. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Açık Büfe Akşam Yemekli Baiyoke Sky & Lokal Gece Pazarı Turu (40 USD – içecekler hariçtir)’na katılabilirler. 309 Metre yüksekliği ile Baiyoke Sky Tayland’ın 85 katlı en uzun binasıdır. Binanın 77. katında bulunan ve 360 derece tüm şehri görebileceğiniz restoranda, müthiş manzaraya karşı açık büfe akşam yemeğinin keyfini çıkarıyoruz. Yemeğimizin ardından Tayland’ın ünlü lokal gece pazarına gidiyoruz. Bölgenin kültürünü ve yaşayışını en iyi şekilde anlayabileceğimiz bu turumuzda yerel halkın arasına karışıp alışveriş imkânı bulacaksınız. Turumuzun ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

6.

Gün
BANGKOK 13 Eylül 2024 6. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Yüzen Çarşı Turu (50 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkram Kasabası’nda bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Tay Halkı’nın Hindistan cevizi ağacından nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerdeki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dakika civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzak Doğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz. Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkânına sahip olacaksınız. Yüzen Çarşı’yı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Turumuz ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Iconsiam Alışveriş Turu (15 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda dünyaca ünlü markalar ile yerel markaları bir arada bulabileceğiniz alışveriş imkânımız olacak. Turumuz ardından serbest zaman. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Açık Büfe Akşam Yemekli Chao Praya Dinner Cruise & Asiatique Riverfront Gece Pazarı Turu (50 USD – içecekler hariçtir)’na katılabilirler. Uzakdoğu’nun Venedik’i olarak bilinen Bangkok’un krallar nehri Chao Praya üzerinde 41 metre genişliğindeki teknemizde canlı müzikli akşam yemeği sizleri bekliyor. Yemeğimizin ardından tarihi Siam Krallığına dayanan, okyanus ötesi Avrupalı ülkeler ile Tayland arasında ilk ticaretin yapıldığı bölgede inşa edilmiş, tarih ve modernizmin iç içe geçtiği, içerisinde 1500’den fazla dükkân ve restoran ile Bangkok’un en yeni eğlence merkezi olan Asiatique gidiyoruz. Alışveriş için serbest zaman geçirirken krallar nehri olarak bilinen Chao Praya’a karşı keyfini çıkarmanın tam zamanı! Turumuz sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

7.

Gün
BANGKOK – PHUKET 14 Eylül 2024 7. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası Bangkok Havalimanı’na transfer. Yerel havayolları ile Phuket’e uçuş. (İç hat uçuş saatleri havayoluna bağlı olarak değişebilir) Phuket varış sonrası arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Fil Safarisi Turu (50 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda Asya’nın muhteşem görünümlü ve bir o kadar akıllı canlıları ile tanışma fırsatı, ormanda birlikte geçireceğiniz yaklaşık 30 dakikalık serüveni ve yeni arkadaşlarınızı unutamayacaksınız. Tur sonrası otele transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Simon Kabare Gösterisi (45 USD)’ne katılabilirler. Bu turumuzda Uzak Doğu’nun en güzel kabare tarzı gösterilerinden birine hoş geldiniz! Son teknoloji ışık ve ses sistemleri, muhteşem sahne dekorları, dansçıları ve gösterişli kostümleri ile görülmeye değer bir gösteri. Tur sonrası otele transfer. Konaklama otelimizde.

8.

Gün
PHUKET 15 Eylül 2024 8. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Öğle Yemekli Phi Phi Adası Turu (80 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda Andaman okyanusunda bulunan Phi Phi adaları ile Phuket arasında yaklaşık 28 mil mesafe bulunmaktadır Özel yapım surat tekneleri ile hızlı ve eğlenceli bir şekilde okyanusun ortasındaki muhteşem adalara varıp bu doğa harikası kara parçası ve adaları arasında gezerken harika fotoğraf kareleri ile gününüzü ölümsüzleştireceksiniz. Öğle yemeği için bölgedeki en iyi restoranları sizin için seçtik. Ardından turkuaz rengi sularda yüzmek ve benzersiz mercanlar ile balıkları görebilmek için şnorkel ile dalış fırsatınız olacak. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

9.

Gün
PHUKET 16 Eylül 2024 9. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Öğle Yemekli James Bond Adası Turu (80 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda adından anlaşılacağı üzere 1974 yılında James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği adayı ziyaret ederek dünyanın bir ucunda bulunan bu essiz ve bir o kadar unlu kayanın önünde fotoğraf çektirip sahilde vakit geçirme, adadaki Müslüman köylülerinden alış veriş yapabilme, kanolar ile mağaralarda essiz doğa harikalarını gözlemleme ve daha nice sürprizler ile dolu keyifli bir gezi sizi bekliyor… Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

10.

Gün
PHUKET – SİNGAPUR 17 Eylül 2024 10. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah erken saatte otelden ayrılıyoruz ve Phuket Havalimanı’na transfer oluyoruz. Yerel hava yolu ile Singapur’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımız ile birlikte panoramik Singapur şehir turuna başlıyoruz. Turumuzda Singapur Nehri, Meclis - Opera - Mahkeme Binaları ve Çin Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer ve dinlenme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tekne ile Işık Gösterili: Singapur by Night Turu (55 USD)’na katılabilirler. Uzakdoğu’nun Champs Elysees Caddesi kabul edilen ışıklı Orchard Road’ta serbest zaman. Singapur’un tek doğal su kaynağı Singapur nehri üzerinde ışıklar altında yapacağınız tekne turu. Garden by the Bay yapay ağaçlarının ışık gösterisi sonrasında gece hayatının merkezi olan Clark Quay’de turumuz son buluyoruz. Tur sonrası otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

11.

Gün
SİNGAPUR – KUALA LUMPUR 18 Eylül 2024 11. gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz ve ardından Singapur Havalimanı’na transfer oluyoruz. Ardından Yerel hava yolu ile Kuala Lumpur’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımızı takiben panoramik Kuala Lumpur şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir turumuz sırasında Kral Sarayı, Çin Mahallesi, Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Ardından arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Batu Mağaraları Turu (45 USD)’na katılabilirler. Bu turumuzda 130 milyon yıllık kireç taşından Tepenin içine yapılmış Batu Mağarasını ziyaret ediyoruz. Girişte bizi maymunlar karşılıyor. 272 basamak çıkarak mağaranın içindeki Hindu Tapınağını ziyaret ediyor ve Tanrı Muruga’nın en yüksekteki mabedini görüyoruz. Dönüşte Pewter (bakır kalay karışımı) isimli maddeden yöresel eşyaların yapıldığı Royal Selangor Pewter merkezini geziyoruz. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Akşam Yemekli Malezya Gecesi Turu (60 USD)’na katılabilirler. Malezya’nın geleneksel kültürel danslarını izleyebileceğiniz ve açık büfe Malezya mutfağının en güzel yemeklerinden yiyebileceğiniz şehrin en meşhur restoranına gidiyoruz. Gezimiz bol pazarlıkla alışveriş yapabileceğiniz Çin mahallesindeki gece pazarıyla devam edecek. Çin mahallesinden sonra kısa bir otobüs turu yapılacak ve şehri gece ışıklar altında göreceğiz. Tur sonrası otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

12.

Gün
KUALA LUMPUR 19 Eylül 2024 12. gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Genting Yaylaları Turu (125 USD)’na katılabilirler. Kuala Lumpur’un sıcak havasından kaçıyor ve Genting Yaylalarını keşfediyoruz. Deniz seviyesinden 1830 metre uzaklıkta yer alan Genting yayla evleri, Malezya’nın Casinoları ve devasa Tema Parkları’nın bulunduğu tek yerdir. Teleferik ile Genting Yaylaları’nın zirvesine hayran kalacağınız tepeler ile çevrili manzarası ile çıkıyoruz. Genting yaylaları’nın muhteşem manzarasının tadını çıkarırken, şehiri ve sıcak havayı arkanızda bırakıyor ve rahatlıyoruz.Dünya’ın en hızlı Teleferiği ile yolculuğunuz boyunca önünüze serilen yeşil tropikal yağmur ormanlarının manzarasıyla karşılaşacak ve taze havanın tadını çıkaracaksınız. Muhteşem doğası ile bir yandan dünyanın en eski Tropikal ormanını ziyaret ederken, dilerseniz bölgede ki oyunlarda şansınızı deneyebilirsiniz. Tur bitimi otele transfer. Konaklama otelimizde.

13.

Gün
KUALA LUMPUR 20 Eylül 2024 13. gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz ve ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman veriyoruz. Akşam saatlerinde ise Kuala Lumpur Havalimanı’na transfer oluyoruz.

14.

Gün
KUALA LUMPUR – DUBAİ – İSTANBUL 21 Eylül 2024 14. gün programını görmek için tıklayınız

Saat 02:40’da Emirates Hava Yolları EK 343 sayılı tarifeli seferi ile Dubai’ye hareket ediyoruz. Yerel saat ile 05:30’da varış. Ardından saat 10:45’te Emirates Hava Yolları EK 123 sayılı tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14:25’te varışa istinaden turumuzun ve servislerimizin sonu.

DAHİL OLANLAR:
 Emirates Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) – Dubai (DXB) – Hong Kong (HKG) / Kuala Lumpur (KUL) – Dubai (DXB) – İstanbul (IST) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
 Emirates Hava Yolları tarifeli seferi ile Hong Kong – Bangkok arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
 Havalimanı vergileri
 11 gece belirtilen otel ve benzeri otellerde kahvaltı dâhil konaklamalar
 Yerel Hava Yolları ile Bangkok – Phuket arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 Yerel Hava Yolları ile Phuket – Singapur arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 Yerel Hava Yolları ile Singapur – Kuala Lumpur arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 Tüm şehirlerarası transferler
 Panoramik Hong Kong, Bangkok, Singapur ve Kuala Lumpur şehir turları
 Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 Türkçe profesyonel rehberlik hizmetleri


HARİÇ OLANLAR:
 Seyahat Sağlık Sigortası
 Covid-19 Kapsamlı Sağlık Sigortası
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 Ekstra turlar
 Müze ve ören yerleri giriş ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Otel Kategorisi Örnek Oteller

Hong Kong 4* Best Western Harbour vb.

Bangkok 5* Montien Riverside vb.

Phuket 4* Ramada Deevana Patong vb.

Singapur 4*Furama River Front Hotel vb.

Kuala Lumpur 4* Hotel Royal vb.

ÖNEMLİ NOTLAR

• Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

• Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

• Kapı vize ücretleri ülke kararı ile değişiklik gösterebilir. ACENTE, fiyat değişikliklerinden sorumlu tutulamaz.

• Şehirlerde oluşabilecek fuar, kongre, etkinlik vb. durumlarda taahhüt edilen mesafe ve bölge dışında konaklama yapılabilir. Böyle bir durumda otel bölgesi, tur hareketinden en az 30 gün önce acentelerimize yazılı olarak bilgi verilecektir.

• Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından ACENTE kesinlikle sorumlu değildir.

• Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

• ACENTE, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde ACENTE den tazminat hakkı yoktur.

• ACENTE, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

• Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

• Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

• Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ACENTE sorumlu tutulamaz.

• Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden ACENTE sorumlu değildir.

• Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

• Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, ACENTE’nin sorumluluğunda değildir.

• Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

• Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

• Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

• Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

• Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

• Fuar, kongre, seminer gibi yoğun dönemlerde ki otel konaklamaları şehir dışında yapılabilir.

• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACENTE sorumlu tutulamaz.

• Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

• ACENTE, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

• Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

• 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.

• Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

• Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

• İptal ve değişiklik durumunda “ACENTE SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ZONE
LOKASYON:
Asya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

2.499$

14 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Büyük Uzakdoğu Turu Emirates Havayolları... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.