Bilbao Toulouse Barselona Turu Freebird Havayolları ile 4 Gece VIT VIT...

İYİ SEÇİM!
  • Bilbao Toulouse Barselona Turu Freebird Havayolları ile 4 Gece VIT VIT : BİLBAO (1) & TOULOUSE (2) & BARCELONA (1)
  • Bilbao Toulouse Barselona Turu Freebird Havayolları ile 4 Gece VIT VIT : BİLBAO (1) & TOULOUSE (2) & BARCELONA (1)
  • Bilbao Toulouse Barselona Turu Freebird Havayolları ile 4 Gece VIT VIT : BİLBAO (1) & TOULOUSE (2) & BARCELONA (1)
  • Bilbao Toulouse Barselona Turu Freebird Havayolları ile 4 Gece VIT VIT : BİLBAO (1) & TOULOUSE (2) & BARCELONA (1)
  • Bilbao Toulouse Barselona Turu Freebird Havayolları ile 4 Gece VIT VIT : BİLBAO (1) & TOULOUSE (2) & BARCELONA (1)
  • Freebird Havayolları ile
  • 3* Oteller
  • 4 Gece 5 Gün
  • VIT VIT
BİLBAO (1) & TOULOUSE (2) & BARCELONA (1)

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL – VİTORİA – BİLBAO 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Freebird Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 01:30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Freebird Hava Yolları FH899 sayılı özel seferi ile saat 04:30’da Vitoria’ya uçuş. Yerel saat ile 07:30’da varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket ediyoruz. Bir ortaçağ kenti olan, Bask bölgesinin başkenti olan ve tarihi 1181 yılına kadar uzanan, Avrupa’nın Stockholm ve Hamburg’dan sonra üçüncü yeşil başkenti ilan edilen Vitoria Gasteiz turumuzda Meryem Ana Katedrali, San Miguel Arcangel Kilisesi, İspanya Meydanı ve alışveriş caddesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Bilbao’ya transfer oluyoruz. Varışımızın ardından panoramik şehir turu gerçekleştiriyoruz. Bask bölgesinin kalbi olarak bilinen Bilbao şehrinde gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turunda Hükümet Konağı, Belediye Binası, Bilbao Güzel Sanatlar Müzesi, San Anton Kilisesi, Santiago Katedrali ve Guggenheim Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

2.

Gün
BİLBAO – TOULOUSE 2 gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından Toulouse’a doğru yola çıkıyoruz ancak öncesinde arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği San Sebastian Turu (35 Euro)’na katılabilirler. Öncelikle göz alıcı plajları ile büyüleyici şehir tarihi eserleri, caddeleri, kafeleri, restoranları ve özellikle deniz kenarında yer alan balık restoranları ile San Sebastian ilk durağımız. Kraliçe II. Isabela’nın yazlık şehri statüsünde bulunan ve İber Yarımadası’nın turistik merkezi olan San Sebastian’da gerçekleştireceğimiz turumuzda Concha Plajı, Belediye Sarayı, San Sebastian film festivaline ev sahipliği yapan Kursaal Sarayı görülecek yerler arasındadır. Ardından Toulouse’a yolculuğumuz devam ediyor. Toulouse’a varışımızı takiben panoramik şehir turu. Turumuzda Capitole Meydanı’ndan yürüyerek şehrin enfes sokaklarını ve yapılarını keşfedeceğiz. Dünyanın en büyük Roman stilinde inşa edilmiş kapısı ile Saint Sernin Bazilikası, 14.yüzyıla ait güney bölgenin en güzel örneklerinden biri olan Jacobins Manastırı, Belediye Binası Capitole, 16.yüzyılda inşa edilmiş Dor, İyon ve Korent stillerinin en zarif örneklerinden olan Bernuy görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
TOULOUSE 3 gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Albi & Montauban & Carcassone Turu (85 Euro)’na katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Fransa’nın Pireneler Bölgesi’nin en meşhur kasabası olan Albi’ye doğru yola çıkıyoruz. 1209 yılında başlatılan Albigeois Haçlı seferleri'nin sonucu ağır hasar gören, Albigeois Haçlı seferlerinden sonra siyasî ve kültürel açıdan Kuzey Fransa'nın ve dinî açıdan Katolik Kilisesi'nin egemenliği altına giren bu şehirde gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turunda Sainte-Cecile Katedrali, isimini Paris’in düşman işgalinden kurtulduğu günden alan 22 Ağustos 1944 Köprüsü, Pont Vieux (Eski köprü) ve Papaz Bernard de Castanet tarafından inşa edilen Berbie Sarayı görülecek yerler arasındadır. Bir sonraki durağımız Montauban. Ağırlıklı kırmızımsı tuğlalar ile inşa edilen kasaba aynı zamanda 2015 yılından beri " Ville d'art et d'histoire” anlamına gelen Sanat ve Tarih Şehri ünvanıyla anılmaktadır. Son durağımız ise Carcassone. Tarihi milattan önce 6.yy’a kadar uzanan bu şehirde yapacağımız gezintisi esnasında kendiniz adeta Orta Çağ’a yolculuk yapmış gibi hissedeceksiniz. Günümüze ulaşmış en muhteşem kale şehirlerinden biri olan Carcassone 1997 yılında onarılarak UNESCO Dünya Mirasları Listesi’ne eklendi. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
TOULOUSE – BARCELONA 4 gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından Barcelona’ya doğru yola çıkıyoruz ancak öncesinde arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Andorra Turu (35 Euro)’na katılabilirler. Tarih boyu birçok uygarlığa evsahipliği yapmış, günümüzde ise gelirlerinin önemli bir kısmını Turizm ile sağlayan ve Pirene Dağları üzerinde yer alan bu küçük ülkede gerçekleştireceğimiz tur esnasında gümrüksüz alışveriş imkânı ile şehir sokaklarında keyifli zaman geçirebileceksiniz. Berga ve Martinet gibi merkezlerden geçerek İspanya ve Fransa sınırında bulunan bu ülkede Casa de la Vall, Pont de Paris ve St. Esteve of Andorra Church görülecek yerler arasındadır. Bu tarihi ve küçük ülkede gerçekleştirdiğimiz gezinin ardından Barcelona’ya yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik şehir turu. Barcelona sahip olduğu eserlerden ötürü nüfusunun dört katı kadar turisti kendine çekmektedir. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda, “Bitmeyen Kilise” olarak da bilinen La Sagrada Familia, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), Katalunya Meydanı, La Rambla Caddesi ve Port Olimpic görülecek yerler arasındadır. Akşam ise arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Barcelona Gece Turu & Gotik Mahalle Turu (30 Euro)’na katılabilirler. Bu turumuzda Avrupa’nın uyumayan şehri olarak bilenen Barcelona’nın ışıklandırılmış halini görme fırsatı bulacağız. Sonrasında ise Gotik Mahalle’ye yola çıkıyoruz. Bu mahallede Barcelona Katedrali, Augustus tapınağı ve bölgenin en ünlü sokağı olan Carrer del Bisbe’yi ziyaret ettikten sonra akşam yemeği için La Ramblas Caddesi’nde serbest zaman veriyoruz. Turumuzun ardından otele transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

5.

Gün
BARCELONA – VİTORİA – İSTANBUL 5 gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Ardından otelden çıkış (otelden çıkış saat 10:00’da yapılacaktır) işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Vitoria Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz ancak öncesinde arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Zaragoza Turu (25 Euro)’na katılabilir. Turumuzda Ebro Nehri, şehrin merkez katedrali olan Pilar Katedrali, La Seo Katedrali, San Pablo Kilisesi, Plaza Espana ve Pilar Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Vitoria Havalimanı’na yolculuğumuz kaldığı yerden devam ediyor. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Freebird Hava Yolları’nın FH900 sayılı özel seferi ile saat 19:00’da İstanbul'a hareket. 

6.

Gün
İSTANBUL 6 gün programını görmek için tıklayınız

Yerel saat ile 01:05’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

DAHİL OLANLAR:
 Freebird Hava Yolları özel seferi ile İstanbul (IST) – Vitoria (VIT) – İstanbul (IST) parkurlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
 Havalimanı vergileri
 3* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama
 Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 Tüm şehirlerarası transferler
 Panoramik Vitoria Gasteiz, Bilbao, Toulouse ve Barcelona şehir turları
 Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri


HARİÇ OLANLAR:
 Vize ücreti (140 Euro)
 Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
 Covid-19 Sağlık Sigortası
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 Ekstra turlar
 Müze ve ören yerleri giriş ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Otel Kategorisi 3* Oteller : Bilbao Merkeze 15 – 20 km. mesafedeki oteller // Toulouse Merkeze 15 – 20 km. mesafedeki oteller // Barcelona Merkeze 15 – 20 km. mesafedeki oteller

ÖNEMLİ NOTLAR

• Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

• Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

• Şehirlerde oluşabilecek fuar, kongre, etkinlik vb. durumlarda taahhüt edilen mesafe ve bölge dışında konaklama yapılabilir. Böyle bir durumda otel bölgesi, tur hareketinden en az 30 gün önce acentelerimize yazılı olarak bilgi verilecektir.

• Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından ACENTE kesinlikle sorumlu değildir.

• Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

• ACENTE, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde ACENTE den tazminat hakkı yoktur.

• ACENTE, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.

• Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

• Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

• Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan ACENTE sorumlu tutulamaz.

• Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden ACENTE sorumlu değildir.

• Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

• Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, ACENTE’nin sorumluluğunda değildir.

• Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

• Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

• Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

• Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

• Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

• Fuar, kongre, seminer gibi yoğun dönemlerde ki otel konaklamaları şehir dışında yapılabilir.

• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACENTE sorumlu tutulamaz.

• Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

• ACENTE, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

• Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

• 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır. .

• Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.

• Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

• İptal ve değişiklik durumunda “ACENTE SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ZONE
LOKASYON:
İspanya (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

449

6 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Bilbao Toulouse Barselona Turu... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.