Ankara ve Eskişehir Hareket Assos Bozcaada Çanakkale Turu 2 Gece

İYİ SEÇİM!
  •   Ankara ve Eskişehir Hareket Assos Bozcaada Çanakkale Turu 2 Gece : Eskişehir - Ankara Bozcaada Behramkale Şeytan Sofrası Cunda Truva Gelibolu
  •   Ankara ve Eskişehir Hareket Assos Bozcaada Çanakkale Turu 2 Gece : Eskişehir - Ankara Bozcaada Behramkale Şeytan Sofrası Cunda Truva Gelibolu
  • Lüks Otobüsler ile
  • YARIM PANSİYON
  • 2 Gece 4 Gün
Eskişehir - Ankara Bozcaada Behramkale Şeytan Sofrası Cunda Truva Gelibolu

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara Eskişehir Çanakkale 1 gün programını görmek için tıklayınız

15 - Söğütözü Armada AVM 22:15

Sıhhiye Atatürk Lisesi önü 22:00

Cengiz Topel Cad  Ofis Önü 00:30

Beşevler Carrefour Karşısı (Shell İstasyonu) 03:00

Belirtilen kalkış noktalarından seyahatimize başlıyoruz.

2.

Gün
Alaybey Mahallesi Assos Antik Kenti Ayazma Plajı Bozcaada 2 gün programını görmek için tıklayınız

Konforlu otobüslerimiz ile yaptığımız yolculukla, Ankara –Eskişehir - Bursa – Çanakkale güzergâhını takip ederek mitolojide Tenedos adası olarak bilinen, Posedion un üflediği rüzgârların kıyılarını dantel gibi şekillendirdiği Bozcaada’ya doğru yol alıyoruz. Ezine ilçesi Geyikli iskelesine ulaşıyoruz. Buradan bineceğimiz feribotla yaklaşık yarım saat süren bir yolculuk sonrası ulaşacağımız Bozcaada’daki ilk durağımız tüm ihtişamıyla bizleri karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi olacak. Panoramik olarak göreceğimiz Bozcaada Kalesi’nden, yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrası ayrılarak, Eski Rum Mahallesi (Cumhuriyet) ve Eski Türk Mahallesinin (Alaybey mahallesi) ara sokaklarında dolaşarak geçmiş Bozcaada yaşamının izlerini arıyoruz. Gezimizin ardından dileyen misafirlerimiz serbest zaman diliminde Ayazma plajına giderek denize girebilirler, dileyen misafirlerimiz ise serbest zamanda Bozcaada’nın meşhur reçellerini ve kurabiyelerini alabilir aynı zamanda Bozcaada üzümlerinden üretilen şaraplarından tadabilirler. Serbest zaman sonrası, bu şirin adadan ayrılarak tekrar feribotla ulaşacağımız Geyikli iskelesinden Assos (Behramkale’ye) hareket ediyoruz. Behramkale Köyü’ne vardıktan sonra köyün girişinde aracımızdan inip 238 metre yükseklikte andezit bir kayaç üzerine kurulmuş olan Assos Antik Kenti’nin akropolüne çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde antik dönemin İlk Dor Düzeni ile yapılmış olan Athena Tapınağı’nı görüyoruz. Rehberimizin verecek olduğu serbest zamanda köy içerisinde kentin meşhur fincanda pişen sakızlı Türk kahvesini yudumlayabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında otele doğru hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

NOT: Turumuzun ilk gününde yüzme molamızın olması nedeniyle turumuzun başlangıcında plaj malzemeleriniz için ayrı bir çanta hazırlamanızı tavsiye ediyoruz!!


3.

Gün
Taksiyarhis Kilisesi Ayvalık Tekne Turu (Ekstra) Şeytan Sofrası 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizden ayrılıp, Çamlık mevkiinde bulunan Şeytan Sofrası'na hareket ediyoruz. Burada rehberimizden Şeytan Sofrasının hikayesini dinledikten sonra fotoğraflarımızı çekip, çay-kahve içmek için mola veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından teknemize binmek üzere Ayvalık şehir merkezine hareket ediyoruz.(Ekstra) Teknemize bindikten sonra Hakki Bey yarımadası ve Cunda(Ali Bey)adasını panoramik olarak görüp, Pınar Adası (Mosko), Kara Ada (Akvaryum Koyu), Maden Adası, Ortunç Koyu, İncirli adası gibi koylarda yüzme molası veriyoruz. Tekne turumuzun ardından Cunda Adası’nda teknemizden iniyoruz. (Ekstra) Rum evlerinin arasından geçerek Taksiyarhis Kilisesini panoramik olarak fotoğraflayıp, Aşıklar Tepesine ulaşıyoruz. Cunda’da alacağımız serbest zamanda sakız dondurması ve lokmasını tatmanızı tavsiye ederiz. Buradan otelimize doğru hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
Çanakkale Şehitler Abidesi 57.Alay Şehitliği Truva Ören Yeri 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelden ayrılıp, Homeros’un yazmış olduğu Ilyada ve Odessa destanına konu olan ve Truva savaşının geçmiş olduğuTruva Ören Yerine ulaşıyoruz. Burada yapılan anlatımlarla bu savaşı tekrar yasayarak antik şehir içerisinde bulunan yapıları ziyaret ediyoruz ardından Çanakkale’ye gidiyoruz. Güzelyalı bölgesinde öğle yemeğimizi aldıktan sonra İskeleden bineceğimiz feribotla Eceabat’a geçiyoruz. Gelibolu Yarımdası'na varıyor ve 1914 yılında başlayan toplam 253,000 askerimizin şehit ve zayii olduğu Çanakkale Savaşının izlerini görme fırsatı bulacağız. (Tabyalar,Seyit Onbaşı Anıtı, Kilitbahir Kalesi’ni ,Alçıtepe Köyü) panoramik olarak gördükten sonra Eski hisarlık Burnu üzerinde yer alan, açılan bir proje yarışması sonucunda 37 proje arasından seçilen, Çanakkale Muharebelerinde şehit düşen tüm askerlerimizi simgeleyen ve onların anısını yaşatan Çanakkale Şehitler Abidesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından 57.Alay Şehitliği’ni gezip, Atatürk’ün saatinin parçalandığı, Anafartalar ovasını gözetlediği yer olan Conk Bayırını görüyoruz. Sonrasında turumuz sonlanarak bir başka Jojo Tatil organizasyonunda buluşmak dileğiyle aldığımız yerlere bırakıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Otellerde 2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Otellerde 2 Açık Büfe Veya Set Menü Sabah Kahvaltısı
Otellerde 2 Açık Büfe Veya Set Menü Akşam Yemeği
Lüks Araçlar İle Ulaşım (Kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
Ek Hizmet Bedelleri (Özel İdare ve belediye işletmeleri vb.)
Çevre Gezileri
Rehberlik Hizmetleri
Araç İçi Bardak Su
Jojo Tatil Güvencesi
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Programda Belirtilen İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Programda Belirtilen Son Gün Akşam Yemeği
Tüm Öğle Yemekleri
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze Kart (Turizm ve kültür bakanlığına bağlı müzelere girişlerde gereklidir.)
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar Tüm Özel Harcamalar
Ayvalık Tekne Turu


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

0,00 - 1,99 Yaş Arası Bebek - (Ücret alınamaz)

Edremit Otelleri 

Müze Kart Bilgisi: Müze Kart tur fiyatına dahil değildir. Müze Kartın geçerli olduğu Müze ve Ören Yerleri hariç, tüm Özel Müze (Belediye, İl Özel İdare vs.) girişleri tur ücretine dahildir. Müze Kart isteğe bağlı olarak rezervasyon sırasında acentelerden satın alınabilir. Satın alınan Müze Kartlar otobüs içerisinde rehberler tarafından teslim edilir.

Paket Fiyatlarımız Otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır.

Mola Yerleri: Çevre yolu üzerindeki dinlenme tesisleridir.

Mola Yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Gap Turlarımız bölge yoğunluklarına bağlı olarak mevcut programın içinde gün değişikliği yapılarak aynı programı gerçekleştirir. Bunun yanı sıra tur programlarında gün sıralamalarında belirtilen gezi programlarında gün değişimi yaşanabilmektedir.

Tur Programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

Program zamanlamasında (gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında veya günler arasında) hava durumu, yol durumu vb. gibi nedenlerle rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Jojo Tatilkesinlikle sorumlu değildir.

Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Turumuzun Otelleri: Belirtilen tesis isimleri turumuzun konaklama önceliğinin bulunduğu tesislerdir. Müsaitlikler doğrultusunda otel isimleri turun kalkışından 48 saat öncesinde talep edilmesi durumunda bildirilecektir.

Yoğunluk ve mücbir sebepler nedeniyle standart bakımından aynı olmak kaydıyla oteller değişiklik gösterebilir. Böyle bir durumda misafirlerimiz Jojo Tatil temsilcisi tarafından bilgilendirilir.

Oteller

Mardin; Yay Grand, Erdoba Elegance, Matiat Otel, Hilton Garden Inn Kasr-ı Serçehan, Büyük Mardin Hatay; Özcihan Otel, Grand Boğaziçi, De- Liban Otel, Anemon Otel Adıyaman; White Star, Arsames Otel, Rabat Otel

Şanlıurfa; Dedeman Şanlıurfa, Grand Urfa, Harran Otel, Nevali Otel - Urhay Otel

Gaziantep; Dedeman Park Otel, Şirehan Otel ,Tuğcan Otel, Plaza Oteltel

Notlar

Turumuzda yoğunluk nedeniyle uçak rötarlarına göre değişiklik yaşanabilmektedir. Tüm gece turlarımız ekstra olup katılıma bağlı olarak gerçekleştirilir.

Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.

Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Mitsubishi Safir 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi,

cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

Midibüsler 17-27 kişi sayılarında kullanılır.

Isuzu Turkuaz 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Minibüsler 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.

Vw Volt 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Vw Volt El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Mercedes Sprinter 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Mercedes Sprinter El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

Öneriler

Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir. Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.

Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.)yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt çantası almayı unutmayınız.

Seyahat esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

Turumuzda tekne turları ve yüzme molaları olacağı için, tüm gerekli deniz eşyalarınızı (mayo, havlu, güneş kremi, deniz çantası, deniz gözlüğü, palet vb.) yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Jolly Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Jojo Tatilmisafirlerine bizzat haber vermekle

yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;

Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir.

İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.

Kademeli fiyat sistemi mevcuttur.

İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.

Uçaklı tur programlarında "ekonomik sınıf" kullanılmaktadır

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#JLY
LOKASYON:
Çanakkale (Ankara Eskişehir çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

3.599TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Ankara ve Eskişehir Hareket Assos... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.